Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cansensoy

Düz Yol Gazcısı
7 Eki 2018
33
76
185
İstanbul
Marka
Volkswagen
Merhaba otopark forum ailesi. Uzun süredir takip ettiğim foruma sonunda bende katıldım.
20 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. Şu anda üniversite için İngiltere'deyim. Sinema bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. İstanbul'da olunca aktif olarak kullandığım bir 2017 Tiguan 1.4tsi highline aracımız var, aile aracımız. Yazılımlı ;);) Sözü daha fazla uzatmaya gerek yok, zaten zamanla birbirimizi daha iyi tanırız. Herkese iyi günler ve iyi forumlar diliyorum.
(Unutmadan, ileride Subaru İmpreza WRX STİ bugeye, çift kelebek camlı bir vosvos veya bir Mini JCW sahibi olmayı hayal ediyorum :))

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Merhaba otopark forum ailesi. Uzun süredir takip ettiğim foruma sonunda bende katıldım.
20 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. Şu anda üniversite için İngiltere'deyim. Sinema bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. İstanbul'da olunca aktif olarak kullandığım bir 2017 Tiguan 1.4tsi highline aracımız var, aile aracımız. Yazılımlı ;);) Sözü daha fazla uzatmaya gerek yok, zaten zamanla birbirimizi daha iyi tanırız. Herkese iyi günler ve iyi forumlar diliyorum.
(Unutmadan, ileride Subaru İmpreza WRX STİ bugeye, çift kelebek camlı bir vosvos veya bir Mini JCW sahibi olmayı hayal ediyorum :))
Hoşgeldin, iyi forumlar. Güzel vakit geçirmeni diliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım