Sen! Piste Hazır Mısın? 2019 | İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Sen! Piste Hazır Mısın? 2019 | İstanbul etkinliği keyifli bir şekilde bitti. Etkinliğe katılıp, zamanını ayıran herkese çok teşekkür ediyorum. Güzel pist süreleri gördük, ilk turda 1.olan @DuzboruDownpipe ve ikinci turda 2.olan @2jzihtiyar 'ı tebrik ediyorum. Pist süreleri ile ilk etkinliğin rekorunu kırdılar! :)

Ekli dosyayı görüntüle 17359

Etkinlik fotoğraflar:

Ekli dosyayı görüntüle 17368

Ekli dosyayı görüntüle 17360

Ekli dosyayı görüntüle 17361

Ekli dosyayı görüntüle 17362

Ekli dosyayı görüntüle 17363

Ekli dosyayı görüntüle 17364

Ekli dosyayı görüntüle 17365

Ekli dosyayı görüntüle 17366

Ekli dosyayı görüntüle 17367
Etkinlik çok güzeldi, bugün benim için çok keyifli geçti. Başta bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emeği geçen @FurkanKarka 'ya sonrasında tüm katılanlara teşekkür ederim. Yazıda ufak bir yanlışlık var yalnız 2.turda 1. olmuştum, sponsorlara yalancı çıkartma beni :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Etkinlik çok güzeldi, bugün benim için çok keyifli geçti. Başta bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emeği geçen @FurkanKarka 'ya sonrasında tüm katılanlara teşekkür ederim. Yazıda ufak bir yanlışlık var yalnız 2.turda 1. olmuştum, sponsorlara yalancı çıkartma beni :)

Hemen düzeltelim. :D

Oooo maşallah maşallah harika görünüyorsunuz gençler :D

Bi ara yolunuz düşerse bekleniyorsunuz efenim :D

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Benim aklımda 27 şubat olarak kalmış :(

Ops, talihsizlik olmuş bu durum. Neyse ki yakın zamanda tekrarını gerçekleştireceğiz, umarım müsait zamana denk gelir. :)

Müthiş zaman geçirdik beyler, gelebilenlerin ayağına sağlık, gelemeyenler de hiç üzülmesinler sıkça tekrar etmeye çalışacağız :)

Ali, Viano için çok teşekkür ediyorum tekrardan. Bunun teşekkürünü egzoz ile yaptım artık. :)

Transfer hizmetlerimize sponsor olan @Ali Karaer 'i unuttum bak, sana da ayrıca teşekkürler

Ali'nin Viano'yu emanet getirmesi büyük fedakarlık. <3

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Ops, talihsizlik olmuş bu durum. Neyse ki yakın zamanda tekrarını gerçekleştireceğiz, umarım müsait zamana denk gelir. :)

Ali, Viano için çok teşekkür ediyorum tekrardan. Bunun teşekkürünü egzoz ile yaptım artık. :)

Ali'nin Viano'yu emanet getirmesi büyük fedakarlık. <3
ne demek :) izin alabildiğim sürece getiririm zaman zaman :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Her fotoğrafta yara olan dudağımı yaladığım için acayip değişik çıkmışım :D Etkinlik baya eğlenceliydi herkese teşekkür ederim. 90 kg olmama rağmen iyi süre çıkarttığımı düşünüyorum. Hem average hem de hot lap olarak @2jzihtiyar ile çok yakındık. Bir dahaki etkinliğe diyet yapıp zayıflayarak geliyorum valla 6.5 bg çekmedi cüsseyi :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Valla harika etkinlik oldu her ne kadar go kart'a gelemesem de,muhabbet için bile iyi ki gelmişim.Müthiş sardı beni şahsen,tekrardan gelen herkese bu keyifli vakitler adına çok teşekkür ediyorum,birkaç saatliğine de olsa şehir hayatından kopup ortak sevilen bir aktiviteyi yapmak insanın ruhunu tazeliyor.

Bu arada gelecek etkinliklerde olası popülasyon artışına karşı hala en ekonomik şekilde nasıl gideriz tartışmamız da sürüyor :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Valla harika etkinlik oldu her ne kadar go kart'a gelemesem de,muhabbet için bile iyi ki gelmişim.Müthiş sardı beni şahsen,tekrardan gelen herkese bu keyifli vakitler adına çok teşekkür ediyorum,birkaç saatliğine de olsa şehir hayatından kopup ortak sevilen bir aktiviteyi yapmak insanın ruhunu tazeliyor.

Bu arada gelecek etkinliklerde olası popülasyon artışına karşı hala en ekonomik şekilde nasıl gideriz tartışmamız da sürüyor :D
o ortamda bulunabilmen muhabbete dahil olabilmendi önemli olan :) bende sırf muhabbet için gittim ve şayet aşırı eğlendim :) Belki bir dahakini fevpark dragos yapabiliriz ama orası da dar ya Tuzla karting park'a göre :) her neyse :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Her fotoğrafta yara olan dudağımı yaladığım için acayip değişik çıkmışım :D Etkinlik baya eğlenceliydi herkese teşekkür ederim. 90 kg olmama rağmen iyi süre çıkarttığımı düşünüyorum. Hem average hem de hot lap olarak @2jzihtiyar ile çok yakındık. Bir dahaki etkinliğe diyet yapıp zayıflayarak geliyorum valla 6.5 bg çekmedi cüsseyi :D
Bakalım bir dahakine ben de gelmeye çalışacam o zaman görcem seni :p:rolleyes: senle tam denk oluyoruz kilo boy tecrübe olarak bildiğin Passat vs Superb gibi aynıyız olm o_O.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Gelen,katılan herkesin ayağına sağlık, Ali Vianoyu getirerek bir çok arkadaşımızın ulaşımı konusunda da yardımcı oldu, büyük teşekkür ona. Bir dahakine Ali'nin de rahat araç kullanabileceği bir mekanda yaparsak çok daha güzel olacaktır. Katılımların artarak, bir sonraki etkinliklerde devam etmesi dileği ile :) Yakın zamanda mangalı da yakalım :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Kazalar, spinler, geçişler vs bu kartıng öncekinden çok daha güzel oldu.Kalabalık olunca daha iyi oluyor.
Ayrıca @FurkanKarka az mesaj yazdigim için mı beni unuttun :)

Sima olarak aklımdaydın, isim olarak yazarken bir türlü etiket yapamayınca emin olamadım isimden. Kusura bakma, ikidir etkinliğe katılanı unutur muyum? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım