KAPALI Should I Buy a 2016 Jetta 1.8 T Sport

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,030
3
4,921
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Akışına salın olayı gitsin,millet yıllardır içindeki o utanma kaygısı olmadan şakır şakır konuşabileceği ingilizcesini döküyor rahatlıyor buraya gördüğüm kadarıyla :D Yalnız forumun ABD kolu olsa,baya rağbet görebilir.Harbiden bazı arkadaşlar,abiler bayağı döktürmüşler helal olsun :) Globalliğe ilk adım ! :D

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Akışına salın olayı gitsin,millet yıllardır içindeki o utanma kaygısı olmadan şakır şakır konuşabileceği ingilizcesini döküyor rahatlıyor buraya gördüğüm kadarıyla :D Yalnız forumun ABD kolu olsa,baya rağbet görebilir.Harbiden bazı arkadaşlar,abiler bayağı döktürmüşler helal olsun :) Globalliğe ilk adım ! :D
steerr.com/forum :D

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bize iş görüşmesine yeni mezun bi arkadaş gelmişti.

Pozisyon elektronik arge mühendisliği.

Elemana soruyoruz, hayatındaki gaye ne diye? Eleman diyor "ingilizce öğrenmek"

Bak diyoruz ingilizce bi araç olabilir ama amaç olamaz. İngilizceyi öğrenince ne olacak diyoruz, eleman "ingilizce öğrenmiş olucam" diyor :D

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
Aynen. Bence artık şaşırılmaması bile lazım herkesin şakır şakır konuşabilmesi lazım.
Bazen insanın başına bela olabiliyor .

TelAviv havaalanında pasaport görevlisinin İngilizce biliyor musun sorusuna (sıkıca tembihlendigimiz halde) İngilizce hayır diye tam cümleyle cevap verince adam haliyle adam işkillendi . 5saat beklettiler [emoji23]

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,851
26,174
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Araba ile ilgili olan kaynakların çoğu İngilizce olduğu için meraklinin bilmesi şart .
Benim derslerim ingilizce onları çok güzel anlayıp ingilizce konuşan insanlarla iletişim kurabiliyorum ama yabancı forumlardan tek kelime anlayamıyorum :D Hiç demiyolar açık seçik yazalım herkes anlasın

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,062
3
15,319
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bazen insanın başına bela olabiliyor .

TelAviv havaalanında pasaport görevlisinin İngilizce biliyor musun sorusuna (sıkıca tembihlendigimiz halde) İngilizce hayır diye tam cümleyle cevap verince adam haliyle adam işkillendi . 5saat beklettiler [emoji23]

O tarz durumlarda salağa yatıp bilmemek en güzel yol bence.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
O tarz durumlarda salağa yatıp bilmemek en güzel yol bence.
Zaten öyle yapmamızı söylemişlerdi ama ben nedense saflıkla atladım .
Bunun üzerine İsrail'le diplomatik ilişkilerimizin bozuk ve apaçık düşman olmamız girince içeride tek bir turist kalmayıncaya kadar beklettiler [emoji23]

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım