Silecek markaları

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
detailing konusumudur pek bilemedim ama orjinal sileceklerden sonra bende genelde herkesin yaptığı gibi bosh aerotwin silecek almıştım. bu süreçte pek memnun kalamadım. önerebileceğiniz başka marka varmıdır_?

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
aerotwinin modelleri var siz hangisini beğenmediniz

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
aerotwinin modelleri var siz hangisini beğenmediniz
bosch aerotwin yazıyordu üstünde. sileceksepeti sitesinin en pahalı modeli diye onu tercih etmiştim doğrusu :)
şimdi yine almam gerekti. sorayım dedim. internet siteleri marka dolu.
yanlız bununla ilgili yine bir başlık açılmış önceden kusura bakmayın.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
bosch aerotwin yazıyordu üstünde. sileceksepeti sitesinin en pahalı modeli diye onu tercih etmiştim doğrusu :)
şimdi yine almam gerekti. sorayım dedim. internet siteleri marka dolu.
yanlız bununla ilgili yine bir başlık açılmış önceden kusura bakmayın.
Amazon.com da arabanızı giriyorsunuz sisteme sileceklere girince ona uygun olanları gösteriyor direk

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
teşekkür bakıyorum.
sayfalarda eski yazılara bakıyorumda, fiyatlar ne artmış öyle :)
sileceksepeti sitesinden cuma günü bakmıştım. 104 dü bu sabah baktığımda 121 tl yazıyordu

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bende eski arabaya burdan almıştım aerotwin olanı ama bende pek memnun kalmamıştım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181009-212611.jpg
    Screenshot_20181009-212611.jpg
    362.6 KB · Görüntüleme: 114

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aerotwin'lerden maalesef ben de memnun kalamadım. Ama yapmış olduğum bir hata vardı ki silecekleri düzenli olarak kaldırır yumuşak bir bezle plastiği boydan boya silerdim. Meğer bu davranış sileceğin plastiğini zaman içinde bozuyormuş. Temizleme işini sadece suyla, bir şey sürmeden yapmak gerekiyormuş. O yüzden memnun kalmamış olmamı kendi hatama bağlıyorum. Sonrakinde bir daha denemeyi düşünüyorum. Aerotwin dışında bir üründen memnun kalan olursa tavsiyeleri bekleriz.

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
Aerotwin'lerden maalesef ben de memnun kalamadım. Ama yapmış olduğum bir hata vardı ki silecekleri düzenli olarak kaldırır yumuşak bir bezle plastiği boydan boya silerdim. Meğer bu davranış sileceğin plastiğini zaman içinde bozuyormuş. Temizleme işini sadece suyla, bir şey sürmeden yapmak gerekiyormuş. O yüzden memnun kalmamış olmamı kendi hatama bağlıyorum. Sonrakinde bir daha denemeyi düşünüyorum. Aerotwin dışında bir üründen memnun kalan olursa tavsiyeleri bekleriz.
bu bilgi çok iyi oldu. bende bayadır kendi kendime diyordum neden sileceklerin pisliğini bezle silmiyorum diye. 6-7 aydır siliyordum bezle. son 1 aydır silecekler iyice saldılar kendilerini
alacağım silecek ses yapmayacaksa 121 tl para vermektense 30 tl liklerden alıp eskiyince hemen değiştirmek daha mantıklı gibi geliyor. ama aracıma özellikle iyi olmayan marka bişey takmak hiç adetim değil :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bu bilgi çok iyi oldu. bende bayadır kendi kendime diyordum neden sileceklerin pisliğini bezle silmiyorum diye. 6-7 aydır siliyordum bezle.
alacağım silecek ses yapmayacaksa 121 tl para vermektense 30 tl liklerden alıp eskiyince hemen değiştirmek daha mantıklı gibi geliyor. ama aracıma özellikle iyi olmayan marka bişey takmak hiç adetim değil :D
Ben 1 kere 20-30 liralık uyduruk bir marka takmıştım. Öyle sessiz, öyle güzel siliyordu ki rahat 1 sene de dayandı. Ama uyduruk, üstünkörü aldığım için markasını hatırlayamıyorum bile. O gün bugündür hep içime yer etmiştir.

Silecekleri de dediğim gibi silmemek lazımmış. Bir kere de öyle şans vermeyi düşünüyorum aerotwin'e. Vallahi ses yapmasın, iyi silsin, ömrü de çok kısa olmasın 100-150 arasında bir para bile veririm. Yeter ki işimi iyi görsün.

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
aerotwin plus sipariş ettim şimdi silecek sepetinden. artık bende silmeden denerim böyle. artık olmassa en ucuzuna giderim son şansı :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Arabanın üstünde gelen orijinal silecekleri 2.5 sene dayandı hala da üstünde. Orijinal sileceklerin fiyatını servisten öğreneceğim baya uzun süre dayanıyorlar ve güzel siliyorlar.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arabanın üstünde gelen orijinal silecekleri 2.5 sene dayandı hala da üstünde. Orijinal sileceklerin fiyatını servisten öğreneceğim baya uzun süre dayanıyorlar ve güzel siliyorlar.
Ben de bunu istiyorum ama onu da körükle beraber komple değiştiriyorlar ayar oluyorum. Sapa sağlam parçayı ne diye değiştiriyorlar aklım almıyor.

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
sileceksepetinden silecekler geldi. pazar günü taktım. artık direk eski silecekleri çıkarayım yerine yeni geleni takayım olayı yok.dediğiniz gibi; bosh 4 farklı apart daha yolluyor. aracınıza uyanı seçip kolayca monte ediyorsunuz. onun için bile kullanma kılavuzu ve video yapmışlar 4 etapda. bende bu aksesuarların hepsi takılacak sandım en başlarda. baya sinir oldum nereden çıktı bu dedim :D

yenice

Profesör
10 Eki 2018
135
120
1,185
3 aracımda da bosch aerotwin kullandım memnunum. 1.5 yıl civarı gidiyor. Genelde bauhaus veya sileceksepetinden alıyorum. Fakat bu yıl 120TL ye çıkınca yine sileceksepetinden 27TL'ye inwells aparatsız araca özel olanından aldım. 2 aydır kullanıyorum silmesi iyi, ses vs yapmıyor. Petrollerde falan da var aynı marka ama 7-8 tane aparatı var farklı araçlarda kullanılması için. Ondan memnun kalmadım hem ses yapıyor hem tam basmıyor. 27TL ye şuan piyasada silecek yok. sileceksepetinin araca özel aparatsız olanını tavsiye ederim 27TL çok çok uygun.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,918
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
ben birkaç ay önce inwells aldım 50 liraya iki tane,muz tip silecek.Gayet memnun kaldım,performansı hala yerinde.

yenice

Profesör
10 Eki 2018
135
120
1,185
3 aracımda da bosch aerotwin kullandım memnunum. 1.5 yıl civarı gidiyor. Genelde bauhaus veya sileceksepetinden alıyorum. Fakat bu yıl 120TL ye çıkınca yine sileceksepetinden 27TL'ye inwells aparatsız araca özel olanından aldım. 2 aydır kullanıyorum silmesi iyi, ses vs yapmıyor. Petrollerde falan da var aynı marka ama 7-8 tane aparatı var farklı araçlarda kullanılması için. Ondan memnun kalmadım hem ses yapıyor hem tam basmıyor. 27TL ye şuan piyasada silecek yok. sileceksepetinin araca özel aparatsız olanını tavsiye ederim 27TL çok çok uygun.
1 ay sonra günceli :) Bahsettiğim inwels silecekler cayır cuyur ötüyör :D Ayrıca lastiklerin bazı noktalarında yılan gibi kıvrılmalar oluşmuş, haliyle o bölgeleri süpürmüyor. 1 yıldır kullandığım Bosch aerotwinleri bagajdan çıkarıp taktım pamuk gibi olmuşlar. Galiba Bosch aerotwinden şaşmayacağız.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım