Silecek markaları

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Ben Valeo First alıp memnun kaldım, Bosch alamayanlar için iyi bir alternatif bence. Daha önce idareten Inwells almıştım, fiyatına göre epey iyiydi ama kauçuk kısmı çabuk deforme oldu.

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
SWF yi önerebilirim. Bildiğim kadarıyla Bmw, Audi gibi markaların orjinal sileceklerinde de tedarikçi marka. Geçen sene ön 2 silecek için 90 TL gibi bir ücreti vardı.

yenice

Profesör
10 Eki 2018
135
120
1,185
SWF yi önerebilirim. Bildiğim kadarıyla Bmw, Audi gibi markaların orjinal sileceklerinde de tedarikçi marka. Geçen sene ön 2 silecek için 90 TL gibi bir ücreti vardı.

Sizin gibi düşünüp BMW F20 için geçen ay SWF aldık. Dün baktım uzun silecekte 3 tane yerde, kısa silecekte 2 tane yerde atlıyor, su yolu kalıyor. Baktım camda da birşey yok. Servislerin taktığının yerini tutmuyor galiba. Serviste de 2 sileceğe 250TL vermenin anlamı yok :) Bundan önce 27TL ye aldığım inwellsler 1 ay sonra cayır cuyur ötüyor yazmıştım önceki mesajımda. Dün SWF lerin halini görünce bagajdan çıkarıp taktım SWF'lerden güzel siliyor namussuz :D Ses falan da yok, arada bir dinlendirmek lazım :D

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Benim takalı 2 sene olacak neredeyse ama memnunum. Suyu güzel süpürüyor. Ötme de yapmıyor. Bahsettiğiniz atlamayı kışın buzlu camda çalıştırmam sonucu yaşamıştım orjinal sileceklerimde. Neticede servise gidip dünya para bayılmaya gerek yok. Eninde sonunda lastik malzeme olduğundan yıpranıyor çevre koşullarına göre.

Bu arada cam suyu olarak bimde satılan mavi camsil den kullanıyordum. Belki onun da etkisi vardır. Onunla camları sildikten sonra içinde cila olduğundan sanırım, 90 ve üzeri hızlarda silecek çalıştırma oranım ciddi azaldı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım