Sizce Tofas kus serileri Piyasadan kaldirilmali mi ?

Tofas kus serileri piyasadan kaldirilsin mi ?

• Tabii ki de

Kullanılan: 64 47.1%
  • Gerek yok, dar gelirli insanlar o zaman nasil araba alicak Tofas olmazzsa ?

Kullanılan: 72 52.9%

• Kullanılan toplam oy
    136

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,020
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Valla bakınca İtalyan bir tarafları kalmadı. Yeterince yerli ve milli sayılır. :) Sadece daha ekonomik bir motor koyacaksın, patlar valla satışları.
kesinlikle öyle , herkesin ilk sürdüğü araba genellikle kuş serisinden biridir,ayrı bir zevki/ruhu vardır,sebepsizce sizi mutlu eder ve arkadan çekiş olması gençleri cezbediyor:D:D:D
2 adet motor seçeceği olacak.1.6 dizel turbo ( Eco cular için) ve 2.0 atmosferik 160 hp lik(yan sevenlere özel alt devirlerde canlı ve güzel tınısı olan motor seçeneği)

hatta ve hatta 2.0 R modeli olacak, fabrika çıkışı bodykit li:D:D:D

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
kesinlikle öyle , herkesin ilk sürdüğü araba genellikle kuş serisinden biridir,ayrı bir zevki/ruhu vardır,sebepsizce sizi mutlu eder ve arkadan çekiş olması gençleri cezbediyor:D:D:D
2 adet motor seçeceği olacak.1.6 dizel turbo ( Eco cular için) ve 2.0 atmosferik 160 hp lik(yan sevenlere özel alt devirlerde canlı ve güzel tınısı olan motor seçeneği)

hatta ve hatta 2.0 R modeli olacak, fabrika çıkışı bodykit li:D:D:D
Hiç gerek yok. Koy 1.3mjet fiat motorunu, 1.4 benzinli Egea motorunu, şöyle yeni arabalar gibi bir yolcu mahallini koruyacak kafes koy. SLX direksiyonları zaten airbag uyumluydu koyması sıkıntı olmaz, abs+esp de yasal olarak zorunlu oldu. E pas mevzuları filan zaten sac, astar, boya kaliteleriyle değişti. Egea'daki sacları kullan eski kalıplarda, araba çiçek olsun.
Retro proje yaptım. TOFAŞ OKU BURAYI :D

bagaj kapağının crrrrn diye açılma sesine kurban...

asterix1

Düz Yol Gazcısı
22 Haz 2018
6
3
145
Doğan slx le 90 la giderken araba kaydı hafif bir virajdı sanırım traktör çamur bırakmıştı banketten düşüp ters döndü arkada eşim ve 6 aylık çocuk vardı camı kırıp çıktım üstelik lpg liydi çiziksiz çıktık,sakin de kullansan olacak oluyor.Yaptırıp binmeye devam ettim kim iyi arabaya binmek istemezki şöyle bir volvo S 90 olsa.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Dün Denizli'de yarım saat bi yağmur yağdı. Yeşil bi slx savurmuş orta demirlere çıkmış önü arkası dümdüz haldeydi.
Peki slx çöp araba olduğu için mi öyle oldu ? hayır. Şoförü o zeminde o havada limitlerinin üzerine çıktığı için o hale geldi. Kaza bu, olur. İlla bir şeyleri piyasadan kaldıracaksak kasap şoförleri kaldıralım

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Egea nın boş paketleri, kuş serisinün 2018 halidir arkadaşlar.

Ki, egea kötü bir araba hiç değil. Hatta ralli spek egeaların videolarını izleyin, önden çeker araba nasıl yan yan gidiyor, hayran kalırsınız.

O sebeple kuş serisi falan üretilmez, ucuz sıfır araba isteyen egea baksın memlekette.

starchild

Düz Yol Gazcısı
13 Ocak 2019
30
10
120
42
Marka
Volkswagen
Arkadaslar, Ben kaldirilmasindan yanayim. Sebebi ise; Cevre ye tehlike sacmakla birlikte hem insanlarimiz onun icin de ölüyor hem de olan yine bizim insanimiza oluyor.

Enteresan bu tip araçlar şehir şehir değişebiliyor tercih olarak. Ben geçen yaz Aydın da 4 station vagon, 1 sedan olmak üzere aynı yolda 5 toros 'a denk geldim. Ama trafik değil ve hepsi ile ben harici başka araç olmadan seyir halinde gittim. Malatya mesela tofaş kaynıyor. Dar gelirli için anlam veriyorum da cidden apaçi tayfası bunlarla kirlilik saçıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım