Sürücü Paspas Altı Islak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snyorr

Senkromeççi
30 Eyl 2018
1
0
85
İyi günler palio 2006 1.3 multijet arabamda sürücü paspası çok ıslak fakat pedallara olan kısım değilde tam koltugun alt kısımları daha ıslak bugün halıyı keserek baktım yağ gibi turuncu sıvı var yağ olma ihtimali varmıdır arabanın karter sorunu var zaten fakat radyatörden de şüpheleniyorum sizce nedir bu ?

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Merhaba bende 2009 model Multijet Palio kullanıyorum. Benim aracımda da sürücü tarafındaki paspasin alti ıslak. Sorun genelde direksiyondan kaynaklanıyor. Direksiyon mili uzerinde bulunan keçeler yipranip küçük yırtıklar oluşuyor ve sanirim direksiyon hidroliği oradan sızarak paspas altını islatiyor.Eger problem bundan kaynaklanıyorsa keçeleri değiştirip probpemden kurtulabilirsiniz.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
Hocam kalorifer peteği olma ihtimali de var . Antifriz kokusu gibiyse petektir .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,880
26,261
5,720
Ankara
Marka
Skoda
En doğru çözümü facebook gruplarında alırsınız büyük ihtimal. Bizim passatta da vardı böyle bi sorun genel forumlarda birsürü farklı öneri geliyor ama grupta sadece bu arabayı kullanan yüzlerce insan olduğundan genelde birilerinin yaşayıp çözdüğü bi sorun olduğundan daha net çözüm alırsınız. Bizimki akünün altındaki su tahliyesinin tıkanıklığıydı mesela

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım