The Forest Ekibi

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Selamlar arkadaşlar,Discord üzerinden buluşup organize olarak oyuna girdiğimiz The Forest'te çektiğimiz ScreenShot'ları buraya atıyoruz.Ekibimiz şuanlık @FurkanKarka @cansermo ve @GeneralCevdet yani benden oluşuyor.

Bize dahil olmak isteyenleri ya da ekip halinde 8 kişiye kadar girmek isteyenleri de Discord/ /Otopark.com'un #theforest bölümüne bekliyoruz.

İlk ve bu gecenin ss'i ile başlayalım;

unknown.png

Son düzenleme:

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Otopark.com'un Discord adresine girmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://discord.gg/fby6zr

Oyun fazlasıyla keyifli, maceralı geçiyor. Her gün 1-2 saat stres atmak için birebir, tabi oyun içerisinde girdiğiniz stresleri saymazsanız. Zaman içerisinde şehrimizi oluşturacağız. Yamyamların içerisinde adada mahsur kaldık, uçağımız düştü. Bir gün kurtulacağız! :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Otopark.com'un Discord adresine girmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://discord.gg/fby6zr

Oyun fazlasıyla keyifli, maceralı geçiyor. Her gün 1-2 saat stres atmak için birebir, tabi oyun içerisinde girdiğiniz stresleri saymazsanız. Zaman içerisinde şehrimizi oluşturacağız. Yamyamların içerisinde adada mahsur kaldık, uçağımız düştü. Bir gün kurtulacağız! :D

Aynen öyle,bilmeyenler için de söyleyelim oyun bir hayatta kalma oyunu.Kendi çabalarımızla bir yerlere geldik şimdiye kadar,bundan sonra da bu tempoda sürdüreceğimizden hiç şüphem yok :D

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Aynen öyle,bilmeyenler için de söyleyelim oyun bir hayatta kalma oyunu.Kendi çabalarımızla bir yerlere geldik şimdiye kadar,bundan sonra da bu tempoda sürdüreceğimizden hiç şüphem yok :D

İlk başlangıç olmasına rağmen dediğin gibi gayet güzel bir tempoda ilerliyoruz. Yakın zamanda daha da ilerleyeceğimizden eminim! :D

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Konuyu canlandıralım.Ben,@cansermo ve @FurkanKarka'nın olduğu bir zamanda video çektik.Hafiften montajladım,baya eğlenceli vakit geçirdik :D İyi seyirler.

Biraz geç bakabildim. Ellerine sağlık, bir kısmını keyifle izledim. Geriye kalan kısmını internet bağlantısına eriştiğim zaman izleyeceğim. En bunaltıcı günlerden biriydi videoda ki mağara günü. :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Biraz geç bakabildim. Ellerine sağlık, bir kısmını keyifle izledim. Geriye kalan kısmını internet bağlantısına eriştiğim zaman izleyeceğim. En bunaltıcı günlerden biriydi videoda ki mağara günü. :D

bu aralar forest'i baya boşladık gibi,en yakın zamanda tekrar girip yeni videolar çıkaralım ortaya ! :)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Ben bu oyunda arkadaşlarla gece ağaç keserken alt+f4 çekmiştim. Sesler veya gelip vurmaları sorun değildi benim için. Kalasları taşırken karanlıkta gözüme bir detay takılmıştı. Çimlerin arasında diz çökmüş sessizce beyaz gözlerle beni izleyen 2-3 kişi görmüştüm. Öylece bana bakıyolardı bu psikolojik baskı altında dayanamamıştım :D

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Vay vay! İzlerken oyunu, muhabbeti daha çok özlediğimi farkettim. Uçak bile gelmiş, çok şey kaçırdık. :)

Garip canavarı ilk defa görüyorum, Megan'a benziyor. Galiba oyunun hikayesi devam edecek, adada kalanlar için alternatif geliştirmeler olacağa benziyor.

Ben bu oyunda arkadaşlarla gece ağaç keserken alt+f4 çekmiştim. Sesler veya gelip vurmaları sorun değildi benim için. Kalasları taşırken karanlıkta gözüme bir detay takılmıştı. Çimlerin arasında diz çökmüş sessizce beyaz gözlerle beni izleyen 2-3 kişi görmüştüm. Öylece bana bakıyolardı bu psikolojik baskı altında dayanamamıştım :D

Demek ki mağarada mahsur kalsan, of of.. :D Çok büyük strese sokuyor insanı mağaralar.

Son düzenleme:

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Vay vay! İzlerken oyunu, muhabbeti daha çok özlediğimi farkettim. Uçak bile gelmiş, çok şey kaçırdık. :)

Garip canavarı ilk defa görüyorum, Megan'a benziyor. Galiba oyunun hikayesi devam edecek, adada kalanlar için alternatif geliştirmeler olacağa benziyor.

Demek ki mağarada mahsur kalsan, of of.. :D Çok büyük strese sokuyor insanı mağaralar.

en kısa zamanda oyuna bekliyoruz :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai

baya önceden,oyunu bitirmeye başladığımız günlerde çekmiştim bu videoyu.uploadı bugüne kısmet oldu,iyi seyirler :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım