VAG COM NEDİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Bosch rcd 310 markalı teybin gizli menüsünü internetten araştırıyodum daha sonra vag com diye bi ayar olduğunu teyipte hız gösterdiğini öğrendim bu mesele ile ilgili bilgisi olan

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
hocam onu bilmiyorum da bizim b6 passatta gizli menüyü açabiliyordun. klimanın econ ve iç hava akışı düğmesine birlikte basınca her türlü bilgi önüne çıkıyordu. aracın gerçek hızı, deviri,yağ sıcaklığı, motor sıcaklığı, gibi denetlenen her yerin bilgisi klima ekranından görünüyordu. klimatronik varsa deneyin hocam.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
2016-10-11 18.36.19.jpg
hocam aracın içi bunla birebir maalesef klimatronik yok

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bir vag sever geldi :D VCDS programı ile vag gurubundaki araçların gizli özelliklerini, hata kodlarını bakıp silebilme, motor verilerini kontrol edebilirsiniz vb. Kodlama işlemini yapmak için Vag-com kabloya ve VCDS yazılımına ihtiyacınız var. Kablonun ve yazılımın fiyatları biraz pahalı. Ucuza olan ürünlerde var tabi ama almanızı önermem. Aşağıdaki videoyu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ben bunlarla uğraşmak istemiyorum derseniz bu işle uğraşan kişilere yaptırabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım