Vag Grubu Fren Büyütmek

dellobaltino

Asfalt Kurutucu
12 Kas 2019
45
9
595
28
İzmir
Marka
Fiat
Selam arkadaşlar 2019 model Leon aracıma yeni jantları taktıktan sonra fren diskleri gözüme küçük görünmeye başladı. Aracım stock, bir performans beklentim falan yok sadece görüntü olarak daha büyük bir disk düşünüyorum. Uygun fiyatlı çözüm tavsiyesi olan var mıdır ? Daha önce böyle bir değişiklik yapan varsa tecrübelerini duymak isterim.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
Zimmerman’ın hava kanallı diskleri var onlar içerdeki görüntüyü toplayabilir. Ama disk çapını büyütmek için cupra fren kiti araştırılabilir

dellobaltino

Asfalt Kurutucu
12 Kas 2019
45
9
595
28
İzmir
Marka
Fiat
Zimmerman’ın hava kanallı diskleri var onlar içerdeki görüntüyü toplayabilir. Ama disk çapını büyütmek için cupra fren kiti araştırılabilir
Aynen hocam golf r fren kiti takanlar da var ama ben performans peşinde olmadığım için sadece görüntüyü toparlayacak ekonomik bir çözüm yolu arıyorum. Başka vag grubu bir aracın fren diski, taşıcıyıcılar vs gibi.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Selam arkadaşlar 2019 model Leon aracıma yeni jantları taktıktan sonra fren diskleri gözüme küçük görünmeye başladı. Aracım stock, bir performans beklentim falan yok sadece görüntü olarak daha büyük bir disk düşünüyorum. Uygun fiyatlı çözüm tavsiyesi olan var mıdır ? Daha önce böyle bir değişiklik yapan varsa tecrübelerini duymak isterim.
Octavia aracımda 288mm olan diskleri ben 312mm olan hava kanallı Zimmerman marka diskler ile değiştirmiştim.

Komple golf R'dan çıkan fren kiti 15-17 Bin tl civarı maliyeti oluyor. Ben 1.6 dizel passatlarda, süperblerde çıkan diskten alıp takmıştım. Epey memnunum duruş açısından da bariz şekilde fark etti. Fotoğraf bulunca atıyım buraya.

dellobaltino

Asfalt Kurutucu
12 Kas 2019
45
9
595
28
İzmir
Marka
Fiat
Octavia aracımda 288mm olan diskleri ben 312mm olan hava kanallı Zimmerman marka diskler ile değiştirmiştim.

Komple golf R'dan çıkan fren kiti 15-17 Bin tl civarı maliyeti oluyor. Ben 1.6 dizel passatlarda, süperblerde çıkan diskten alıp takmıştım. Epey memnunum duruş açısından da bariz şekilde fark etti. Fotoğraf bulunca atıyım buraya.
Teşekkürler hocam bekliyorum fotoğrafları. Ben de biraz araştırdım dediğiniz gibi passat ve superbdeki 312 mm diskler uyumluymuş ama kaliper ve taşıyıcıları hala çözemedim umarım onlar da uyumludur fazla uğraşmadan tak çıkar çözeriz işi :))

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım