VTS mi GTİ mı ?

Egehan

Egehan Şirin
Asfalt Kurutucu
21 Ara 2017
20
14
595
24
Tokat
Marka
Volkswagen
Gerek gençliğin verdiği tutku ile üç kapı spor araç istememden dolayı şu piyasada çılgınlık yapıp ikisinden birine sahip olma kararı aldım ikisininde motorları aynı olduğu ve çoğu parçasının aynı olduğunu biliyorum ama duyduklarıma göre VTS daha çok arıza veriyomuş sizce siz olsanız hangisini seçerdiniz

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bence ölmemek için ikisinden de uzak durulmalı :D :D Bir süre tecrübe kazandıktan sonra düşünün bence.

Egehan

Egehan Şirin
Asfalt Kurutucu
21 Ara 2017
20
14
595
24
Tokat
Marka
Volkswagen
Bence ölmemek için ikisinden de uzak durulmalı :D :D Bir süre tecrübe kazandıktan sonra düşünün bence.
Çok şükür alırsam ilk aracım olmıyacak hali hazırda şuan 1.4 tsi jettam var pug tarzı araç için elden çıkaracağım araba olduğu için yazmamıştım ama tabiki de haklısınız sonuçta hafif ve güçlü araçlar her an taklaya gelebiliriz :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
İkisi de aynı ha ama VTS’nin isminden dolayı bir kitle dokunmuyor yani 106 GTi’daki popülarite Saxo VTS’de yok.Dolayısıyla arasında 5-10₺ oynayabilir.

Yine de temizini bulursunuz bulamazsınız sizin bileceğiniz iş.

Renault Clio 1.6 16v
Peugeot 206 1.6 16v
Peugeot 206 2.0 S16 GTi
Ford Focus 2.0 Sport Trend
Renault Clio 1.8 RSi

Gibi araçların düzgünlerini temizlerini bulursanız onlardan da alınabilir.Ama sırf 3 kapı diye “spor görünümlü” araç furyasını anlamış değilim.Çünkü öyle olunca hem temizi olmuyor hem de hem apaçiler yuvalanıyor, daha da pahalı oluyor.Yani demek istediğim 4 kapı veya 5 kapı olup da aynı mekanik altyapıdaki hızdaki araçları sırf 3 kapı görünümü yok diye itelemek bana yanlış geliyor.

Görünümse mesela 1.4 Quicksilver da var. :)5 kapı 1.4 den bir farkı yok.

Son düzenleme:

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
234
320
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
İkisi de aynı ha ama VTS’nin isminden dolayı bir kitle dokunmuyor yani 106 GTi’daki popülarite Saxo VTS’de yok.Dolayısıyla arasında 5-10₺ oynayabilir.

Yine de temizini bulursunuz bulamazsınız sizin bileceğiniz iş.

Renault Clio 1.6 16v
Peugeot 206 1.6 16v
Peugeot 206 2.0 S16 GTi
Ford Focus 2.0 Sport Trend
Renault Clio 1.8 RSi

Gibi araçların düzgünlerini temizlerini bulursanız onlardan da alınabilir.Ama sırf 3 kapı diye “spor görünümlü” araç furyasını anlamış değilim.Çünkü öyle olunca hem temizi olmuyor hem de hem apaçiler yuvalanıyor, daha da pahalı oluyor.Yani demek istediğim 4 kapı veya 5 kapı olup da aynı mekanik altyapıdaki hızdaki araçları sırf 3 kapı görünümü yok diye itelemek bana yanlış geliyor.

Görünümse mesela 1.4 Quicksilver da var. :)5 kapı 1.4 den bir farkı yok.
Hepsine katılmakla beraber;
Citroen C3 1.6 16v.
Ford Fiesta 1.6 16v veya dizel de olur denirse bunların 1.6 Dizeli de düşünülebilir.

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
202
1
306
1,385
31
Marka
Ford
Peugeot 206 roland garros da bakılabilir. Zevk meselesi olmakla beraber nispeten seri ve donanımlı bir araç. 2001 ve üzeri modellere bakarsanız iyi olur. Bildiğim kadarıyla 109 hp onlar. Ve 16 valf. Yakıt ve performans olarak 2001 öncesine göre daha çok memnun eder.

Egehan

Egehan Şirin
Asfalt Kurutucu
21 Ara 2017
20
14
595
24
Tokat
Marka
Volkswagen
Bugün bir kaç GTİ araca bakmaya gittim baktığım araçlardaki ihale bana kalacak gibi görünüyordu bu araçlar bilinçsiz insanların eline düşmüş maalesef alan hor kullanmış yüklemiş gazlamış son sahiplerini bekliyor hayal olarak kalacak yada sabır edip geniş bir araştırma yapmam lazım görüşleriniz için teşekkür ederim

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bugün bir kaç GTİ araca bakmaya gittim baktığım araçlardaki ihale bana kalacak gibi görünüyordu bu araçlar bilinçsiz insanların eline düşmüş maalesef alan hor kullanmış yüklemiş gazlamış son sahiplerini bekliyor hayal olarak kalacak yada sabır edip geniş bir araştırma yapmam lazım görüşleriniz için teşekkür ederim
Tavsiyem facebook gruplarından bakın, oralarda nispeten temizler düşebiliyor

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım