KAPALI Xiaomi Mi5s Ekran Algılamama Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Başlıkta ki gibi telefonum xiaomi mi5s (32/4 lük olan versiyon) sabah gayet güzel kullandım, bir ara telefonu cebime koydum. Otobüse binince telefonu elime aldığım vakit ekran basmaları algılamıyordu. Sadece yan tuşlar ve parmak izi sensörü çalışıyor. Geri ve menü fonksiyonlarının dokunmatik butonları da basmıyor. Yardımcı olabilir misiniz? Aklıma ekran modülü arızası geliyor fakat sadece dakika cebimde hiç bir darbeye maruz kalmadan bi anda kalması çok can sıkıcı bi durum.

Aynı bu şekilde sorunum;
Şimdiden hepinize teşekkürler.

Birde konuyu sohbete veya buraya hangisine açacağıma karar veremedim eğer ki hata yaptıysam @Berkin @alfhonso adminlerimizin şevkatli mouselarına bırakıyorum.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Başlıkta ki gibi telefonum xiaomi mi5s (32/4 lük olan versiyon) sabah gayet güzel kullandım, bir ara telefonu cebime koydum. Otobüse binince telefonu elime aldığım vakit ekran basmaları algılamıyordu. Sadece yan tuşlar ve parmak izi sensörü çalışıyor. Geri ve menü fonksiyonlarının dokunmatik butonları da basmıyor. Yardımcı olabilir misiniz? Aklıma ekran modülü arızası geliyor fakat sadece dakika cebimde hiç bir darbeye maruz kalmadan bi anda kalması çok can sıkıcı bi durum.

Aynı bu şekilde sorunum;
Şimdiden hepinize teşekkürler.

Birde konuyu sohbete veya buraya hangisine açacağıma karar veremedim eğer ki hata yaptıysam @Berkin @alfhonso adminlerimizin şevkatli mouselarına bırakıyorum.
Hocam elektronik alet kapatma tuşuna basılı tutarak kapatıp açtınız mı hiç bazen öyle şeyler oluyor ki kapatıp açınca düzeliyor

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Ayni telefondan kullanıyorum. Whatsapp grubumuz var 150+ kisilik. Daha bir kişi yaşamadı bu sorunu. Nerdeyse 1 yıl olacak tık yok cihazda. Sanırsam internetten komple ekran alıp telefoncuya taktirmaktan başka çare yok. Bu size 600 e falan patlayacak olursa da 1000 liranin biraz altına redmi5 plus alabilirsiniz kullananlar çok memnun. Geçmiş olsun :(

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Hocam elektronik alet kapatma tuşuna basılı tutarak kapatıp açtınız mı hiç bazen öyle şeyler oluyor ki kapatıp açınca düzeliyor
denedim hocam gene fayda etmedi. :(

Ayni telefondan kullanıyorum. Whatsapp grubumuz var 150+ kisilik. Daha bir kişi yaşamadı bu sorunu. Nerdeyse 1 yıl olacak tık yok cihazda. Sanırsam internetten komple ekran alıp telefoncuya taktirmaktan başka çare yok. Bu size 600 e falan patlayacak olursa da 1000 liranin biraz altına redmi5 plus alabilirsiniz kullananlar çok memnun. Geçmiş olsun :(
benimde yaklaşık 6 ay oldu. 6ayda 2 defa falan karşılaştım ilk 2 de sorun çıkmadı ama bu sefer üzdü. Keza abime de 2 sene önce mi4 aldırmıştım hala saat gibi tıkır tıkır sorunsuz çalışıyor. Elektronik şans işidir deyip servise yollayacağım

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
denedim hocam gene fayda etmedi. :(

benimde yaklaşık 6 ay oldu. 6ayda 2 defa falan karşılaştım ilk 2 de sorun çıkmadı ama bu sefer üzdü. Keza abime de 2 sene önce mi4 aldırmıştım hala saat gibi tıkır tıkır sorunsuz çalışıyor. Elektronik şans işidir deyip servise yollayacağım
Servise yollamazdim ben olsam. İnteretten ekran alıp telefoncuya taktirmak daha mantıklı

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Sabah şu şekilde yaklaşık 1 saat kullandıktan sonra bir anda çalışmaya başladı 2-3saat kadar dokunmatiği kullandıktan sonra telefonu bıraktım 2 saat sonra telefonu tekrar elime aldığımda gene çalışmamaya başladı. Şu an sabah ki duruma geri dönmüş durumdayım. Sonuç: Arıza devam ediyor:(:mad:

WhatsApp Image 2018-04-08 at 12.33.15.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım