Xiaomi telefonlarınızdan çekilmiş fotoğraflar

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Arkadaşlar merhaba xiaomi marka telefon almaya niyetlendim. Bütçe durumuna göre öncelik xiaomi mi 6 > xiaomi note 3 > xiaomi mi 5s plus şeklinde. Telefonun performansından kimsenin şüphesi yok zaten benimde aradığım olay performans. Kamera ikinci planda ama yine de önemli bi faktör. Hepsiburada da 300-400 tane yorum var %90 ı 5 yıldız ama arada kamerası berbat gibi yorumlar olmuş. Bende merak ediyorum açıkcası. Sizlerden ricam xiaomi marka telefonlarınızdan çektiğiniz fotoğrafları buraya yüklemeniz. Model önemli değil ama altında belirtirseniz sevinirim. Tesekkürler.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Fotoğraf boyutu çok büyük yüklenmiyor malesef buraya kalite düşmeden atmamı istersen özelden bana mailini yolla oraya gonderiyim akşam eve gidince

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Şimdi herkes öyle der
muratarikannn318@gmail.com
Göndermek isteyen arkadaşlar Şu mail adresine gönderebilir. Birde bu maili kullanmıyorum gönderen arkadaşlar buraya gönderdim yazarsa çok sevinirim
Konu boş kalmasın diye ben gelen fotoğraflardan kaliteyi bi tık indirerek yüklerim akşam
Çok teşekkür ederim herkese

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Mi5s kullanıyorum. Mi5s Plus un kamerasından daha iyi diyolar. Mi5x in kamerası da 5s den iyi diye biliyorum. Benim tavsiyem bu kadar kasmaya gerek yok. Bütçe varsa Mi6 alın geçin. He 1400 1500 bütçe varsa mi5s tavsiye ederim kullanıyorum memnunum

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Şimdi herkes öyle der
muratarikannn318@gmail.com
Göndermek isteyen arkadaşlar Şu mail adresine gönderebilir. Birde bu maili kullanmıyorum gönderen arkadaşlar buraya gönderdim yazarsa çok sevinirim
Konu boş kalmasın diye ben gelen fotoğraflardan kaliteyi bi tık indirerek yüklerim akşam
Çok teşekkür ederim herkese
Herkes oyle der derken anlamadim size yazan arkadasda mi 6 var.
Ayrica subat ayinda mi 7 geliyor biraz daha bekleyin.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Herkes oyle der derken anlamadim size yazan arkadasda mi 6 var.
Ayrica subat ayinda mi 7 geliyor biraz daha bekleyin.
Herkes mail ister anlamında söylemiştim evet söylem biraz garip olmuş. Benim iş şubata kalır zaten. Mi 7 ye çıkamam sanırım bütçe olarak ama belki diğerlerinin fiyatları düşer beklemekte fayda var.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Benim telefon mi5s. Mi6 için para yatıracak sebeb yok. Ben fotoraf ve kapasite tercihleriyle bu telefonu aldım.
Mi5s plus ile çok git gel yaşadım. Plus çok büyük ve foto kalitesi kötü olduğunu gördüm. 5s en ideali

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Benim telefon mi5s. Mi6 için para yatıracak sebeb yok. Ben fotoraf ve kapasite tercihleriyle bu telefonu aldım.
Mi5s plus ile çok git gel yaşadım. Plus çok büyük ve foto kalitesi kötü olduğunu gördüm. 5s en ideali
Zaten 5s le 5s plus arasında bi fiyat farkı yok denecek kadar az zaten 5s inde yorumları daha iyi 5 e kayacak olursam s düşünüyorum zaten plus düşünmüyorum

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Mi 6 da 2 kamera snapdragon 835 var bu bile basli basina bile sebep abi.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Mi 5x kullanıyorum ben. Global versiyonu A1, Android One ile geliyor. Ben Eu ROM yükledim öyle kullanıyorum. Çin iPhone'um ile mutluyum. Kamerası gündüz iyi, portre modu şaşırtıyor bazen. Ama benim için önemli olan fiyatıydı, işimi de fazlasıyla görüyor. Galaxy Note 4'ten sonra yabancılık çekmedim yani öyle diyim.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

Önceliklerim çok farklı. Malum durumu biliyon.

Şu an önceliğim para. Para cebimde kaldığı sürece mutluyum. Ben telefonu aldığımda en ucuzu migrosta 1950 tl idi mi6nın 650 tl para o zaman için çok para idi. Alalı 4 ayı gecti telefonu :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Mi 5x kullanıyorum ben. Global versiyonu A1, Android One ile geliyor. Ben Eu ROM yükledim öyle kullanıyorum. Çin iPhone'um ile mutluyum. Kamerası gündüz iyi, portre modu şaşırtıyor bazen. Ama benim için önemli olan fiyatıydı, işimi de fazlasıyla görüyor. Galaxy Note 4'ten sonra yabancılık çekmedim yani öyle diyim.
Kaca aldin hocam ayiptir sormasi birde eu rom nasil yuklediniz

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Kaca aldin hocam ayiptir sormasi birde eu rom nasil yuklediniz
Abi bir kere pc yardımı ile twrp yükleyince rom yüklemek çok basit. Yeter ki bl kilidi açık olsun ve twrp olsun. Sonra istediğin romu telefona indir ve kur en son temizlik yap bu kadar. Bende de global romla geldi ben global developere geçtim sonra da MiuiPro ya geçtim memnunum cihazdan

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Abi bir kere pc yardımı ile twrp yükleyince rom yüklemek çok basit. Yeter ki bl kilidi açık olsun ve twrp olsun. Sonra istediğin romu telefona indir ve kur en son temizlik yap bu kadar. Bende de global romla geldi ben global developere geçtim sonra da MiuiPro ya geçtim memnunum cihazdan
miuipro ne internette bulamadim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım