Xiaomi telefonlarınızdan çekilmiş fotoğraflar

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
0zY41L.jpg

Google fotoğraflar tarafından stilize edilmiş fotoğraf.
Telefon: Mi Max 2
Mekan: Kartepe

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Dünya kokoreç gününe özel ateşlemiştim. Kartpostal gibi olmuş [emoji4]

Mi5 otomatik mode/no filter
5c4fa09ba2b035eeede18bb95aded042.jpg

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
teşekkürler. Mi mix2 ye geçme planlarım var ama tam emin değilim. Sizin fikriniz nedir bu konuda?
Acikcasi guzel telefon . Bu sene istanbulda kolaylikla mi 8 gibi telefonlarin ekranlari bulunabilir hale geldi. Ama Mi mix serisinin malum ekrani vs cercevesiz parcasi bulunmasi zor olabilir ( aliexpress vs cagiririm derseniz ayri ) tabi birde cift kamerasi yok gunumuz populer arka tarafi flu yapmaniz programlarla bi nebze olur. Bir cift kamera gibi olmaz. Cift kameranin baska ozellikleride var ama bu telefonda yok.Kamera fiyaframi 2.0 imis geceleri biraz uzer merakliysaniz fotograf cekmeye. On kamerasida 5 mp imis oda orta seviye sonuc verir. İslemci guzel ram guzel batarya tuketmez diye dusunuyorum. 3400 amperi guzel ama note 3 gibide uzun gitmez (660 daha az guc tuketir) ozet olarak kamera konusuda uzer gibi gordum. Geri kalani hos tasarimi muazzam.
2400 civarina 0 alinirsa deger. 2400 ustunde yani 2800 3000 bandinda ciddi iyi rakipleri var degmez gibi duruyor acikcasi.

Son düzenleme:

Umutozdemir

Düz Yol Gazcısı
21 Tem 2018
21
20
145
Marka
Chevrolet
Acikcasi guzel telefon . Bu sene istanbulda kolaylikla mi 8 gibi telefonlarin ekranlari bulunabilir hale geldi. Ama Mi mix serisinin malum ekrani vs cercevesiz parcasi bulunmasi zor olabilir ( aliexpress vs cagiririm derseniz ayri ) tabi birde cift kamerasi yok gunumuz populer arka tarafi flu yapmaniz programlarla bi nebze olur. Bir cift kamera gibi olmaz. Cift kameranin baska ozellikleride var ama bu telefonda yok.Kamera fiyaframi 2.0 imis geceleri biraz uzer merakliysaniz fotograf cekmeye. On kamerasida 5 mp imis oda orta seviye sonuc verir. İslemci guzel ram guzel batarya tuketmez diye dusunuyorum. 3400 amperi guzel ama note 3 gibide uzun gitmez (660 daha az guc tuketir) ozet olarak kamera konusuda uzer gibi gordum. Geri kalani hos tasarimi muazzam.
2400 civarina 0 alinirsa deger. 2400 ustunde yani 2800 3000 bandinda ciddi iyi rakipleri var degmez gibi duruyor acikcasi.
teşekkür ederim yorumunuz için. Telefonu almak istememin başlıca sebebi tasarım tabiki. Kamerayı öyle çok fazla kullanan biri değilim portre modu bir kaç defa kullandım şimdiye kadar, ön kamera da aynı şekilde. Tasarım ve işlemci ben cezbediyor. Bi arkadaşla takas konuştuk 200 tl verip üste mix2 yi alacağım gibi konuştuk ama henüz tam belli değil. Üste 200 tl vermek mantıklı olur mu

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım