audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Artık arabayı yıkayabileceğim güzel bir mekan bulduğum için kendim yıkamaya başlamaya karar verdim. Bu yüzden iyi bir şampuan sünger yıkama bezleri kısaca bir set dizmek istiyorum 300-400 TL bütçe var deneyimli arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,208
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Nerde buldunuz? İzmir'de böyle bir yeri ben de arıyorum.Kendi arabalarımızı her zaman site garajında yıkayacak fırsat olmuyor

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Yazları dikili de kışları balçovadayım balçovada bende bulamıyorum fakat dikilde buldum

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Artık arabayı yıkayabileceğim güzel bir mekan bulduğum için kendim yıkamaya başlamaya karar verdim. Bu yüzden iyi bir şampuan sünger yıkama bezleri kısaca bir set dizmek istiyorum 300-400 TL bütçe var deneyimli arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şampuan; Valet pro concentrated
Sünger değilde ufs kuzu yünü yıkama eldiveni tavsiye ederim tam f/p ürünüdür.
Mikrofiber bezler için bence yüksek meblalar ödemek fuzuli. Scotch bride gibi markalar bauhaus/koçtaş gibi yapı marketlerde bulunuyor 8-10 tl ye 3-4lü paketler var. Kurulama havlusu için klin korea bu işin top noktası.

Son düzenleme:

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Kurulama havlusunu alabilecegim bir site onerebilirmisin digerlerini hepsiburadadan aliyorumda onu bulamadim.

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Turkiyede bulunmuyor galiba. Turkiyede bulabilecegim bir marka onerebilirmisin pek kargo beklemek istemiyorum daha sonrasinda almaya calisirim bunu.

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Turkiyede bulunmuyor galiba. Turkiyede bulabilecegim bir marka onerebilirmisin pek kargo beklemek istemiyorum daha sonrasinda almaya calisirim bunu.
Kargo beklemenize gerek yok detail forumlarında biraz araştırırsanız toplu alım yapıp satan üyeler mevcut size yardımcı olacaklardır.Havlu işinde bir kere en iyisini alıp hiç düşünmemek lazım,bu konuda çokça problem yaşayan biri olarak benim düşüncem bu.

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
I hate detailingden mi bahsediyorsunuz? Tek taraflı o benim arac biraz buyuk yetmez gibi.

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Evet ondan bahsediyorum. Benim 50x80 superclean uber blue bezim bile d segment bir aracı ucu ucuna kullanmaya yeterken, 90x74 boyunda, twisted pile özelliğine sahip havlu sizin aracınıza yetecektir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım