Yakıt Göstergelerindeki Dengesizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
knk okulda ki arabaya alıyorduk 25 liralık benzin bi bidon geliyordu o kadar az ki benim arabaya 25 lira atınca şehir dışı 100 kmye yakın yol yapıyor inan ki arabalar çok az yakıyor, burada iki faktör var
1- benzin pahalı
2- fakiriz

Ben de araya dalıyorum hemen :D Arabalar cidden az yakıyor. İstanbul şehir içinde bile az yakıyor arabalar duran trafikte. Benzin pahalı ve fakirleştiriliyoruz.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
knk okulda ki arabaya alıyorduk 25 liralık benzin bi bidon geliyordu o kadar az ki benim arabaya 25 lira atınca şehir dışı 100 kmye yakın yol yapıyor inan ki arabalar çok az yakıyor, burada iki faktör var
1- benzin pahalı
2- fakiriz
Knk valla günah ya 10 liraya 2 litre benzin alamıyosn bi de istanbulda kullanıyosun Allah yardımcın olsun. Ben ıspartada mazot fiyatına isyan ediyorum valla düşünemiyorum yerinde olsam napardm

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Knk valla günah ya 10 liraya 2 litre benzin alamıyosn bi de istanbulda kullanıyosun Allah yardımcın olsun. Ben ıspartada mazot fiyatına isyan ediyorum valla düşünemiyorum yerinde olsam napardm
istanbulda arabayı mümkün olmadıkça çıkarmıyorum ki anca akşamları boş trafikte v.s genellikle şehir dışı kullanıyorum o yüzden daha rahatım :D abi dizele ok atıyorum filan ama bizim ülkede dizel abi :D 1.3 multijet 1.5 dci ohh mis

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Pederin arabaya 2 haftadır ev ahalisinden kim kullanıyorsa 20 liralık mazot attı.Bugün cortladı; 20 liralık attım hala low fuel diyor:D Beni fulle baboş demenin kibar hali sanırım
Tamam beyler geldim gelin sarılalim.malum genelde 100 lira civarinda almaya gayret gosteriyorum isik yandi yanacak oldugunda. Gecen gun isik yandi dedim kiyamam benden sana bonkorluk aldim 220 lira depo dolmadi.

Depo dolmadı...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Malum araca benzin alamıyorum, ışığı sönsün yeter yaptım bir süre. Işığı da söndürdüm cidden, sönmesine rağmen benzin motorunu yakmıştım. Hiç hoş şeyler değil.. :(Aslında depoyu full yapıp kullandıktan sonra yine fullemek gerekiyor. :)
benim araba ben almadan önce 4,5 yıl Antalya güneşinde yatmış. Sonrasında da bir süre alacağa nahsuben filan el değiştirerek yanda yatan araç olarak kalmış. Yani o ışık pek sönmemiş :) Ben 10 kez yakıt alsam 9unda depoyu fulleyip alırım. İbredeki tutarsızlık benim arabada 3 yılda filan kısmen düzeldi. Yani tam düzelsin istenirse her türlü açıp bakım yapılması gerekiyor. :) ya da benim gibi km saymaya devam :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,705
2
9,636
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Şehir içi hep yanıyor en dibe kadar kullanmaya devam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım