Yamaha Basın Kahvaltısı Vlog

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

@surmeklazim Reis'in kendi kanalına eklediği vlog :)

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
382
909
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Ortalığı şeye vermek istemem de en son Doğan Kabak kendi kanalına çıktığında kendisini bir daha görememiştik, tek tekerci kardeşimizde de böyle durumlar yoktur inşallah deyil mi @surmeklazim

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ortalığı şeye vermek istemem de en son Doğan Kabak kendi kanalına çıktığında kendisini bir daha görememiştik, tek tekerci kardeşimizde de böyle durumlar yoktur inşallah deyil mi @surmeklazim

Yok yav, bu biraz goygoylu vlog olmuş o yüzden kendi kanalına eklemiştir :)

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Otopark'tan çıkıp da naapçak, dışarsa kurtlar sofrası :) Motosikletler ulaşılabilir makinalar olduğu için kaska kamerayı takan kanal açmış youtube'da maaşallah, zibil gibi motocart motocurt kaynıyor. Bu Bosch gibi kurumsal bir fabrikadaki görevinden ayrılıp arkadaşlarla dükkan açmaya benzer. Bi gazla deli para kaldırcam zannedersin ama 5. yılın sonunda kendini hâlâ yatırım için çektiğin kredinin taksitlerini öderken bulursun.

:p

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Otopark'tan çıkıp da naapçak, dışarsa kurtlar sofrası :) Motosikletler ulaşılabilir makinalar olduğu için kaska kamerayı takan kanal açmış youtube'da maaşallah, zibil gibi motocart motocurt kaynıyor. Bu Bosch gibi kurumsal bir fabrikadaki görevinden ayrılıp arkadaşlarla dükkan açmaya benzer. Bi gazla deli para kaldırcam zannedersin ama 5. yılın sonunda kendini hâlâ yatırım için çektiğin kredinin taksitlerini öderken bulursun.

:p

Aynen, motosikletlerle çok fazla ilgili olmasam da arkadaşımın da youtube kanalı var, doğru sosya medya stratejileriyle bir yerlere geliyorlar....

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Aynen, motosikletlerle çok fazla ilgili olmasam da arkadaşımın da youtube kanalı var, doğru sosya medya stratejileriyle bir yerlere geliyorlar....

Geçen birisine denk geldim Barkın'a sallıyordu, başlığa falan da yazmış yoksa tıklamazdım, takipçi sayısına baktım 30 bin :d
Efendi gibi takılıp bir yerlere gelmek çok zor ve maşakkatli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım