KAPALI Yardım Tavsiye Tecrübe Fikir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.

Maksimum 55 k bütçem var.
Otomatik bir araç bakıyorum.
2 aydır bir türlü karar veremedim.
Yakıt önemli değil.
Hatchback ya da coupe.
2010 ve üzeri.
C sınıfı.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.

Maksimum 55 k bütçem var.
Otomatik bir araç bakıyorum.
2 aydır bir türlü karar veremedim.
Yakıt önemli değil.
Hatchback ya da coupe.
2010 ve üzeri.
C sınıfı.
Golf 6 1.4 TSI DSG temizinden 55 e bulursunuz comfortline donanımından. Eskiden bu araca sahiptik. Araçtan son derece memnunduk. Motor gidiş şanzıman kalite konfor falan gayet güzeldi. Başka bir sorunuz olursa severek cevaplarim.

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Golf 6 1.4 TSI DSG temizinden 55 e bulursunuz comfortline donanımından. Eskiden bu araca sahiptik. Araçtan son derece memnunduk. Motor gidiş şanzıman kalite konfor falan gayet güzeldi. Başka bir sorunuz olursa severek cevaplarim.
Hocam o konuda dsg den çekincem var açıkcası.Aracı krediyle alcam bi arıza çıksa aracın borcu bitene kadar yatar araba.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam o konuda dsg den çekincem var açıkcası.Aracı krediyle alcam bi arıza çıksa aracın borcu bitene kadar yatar araba.
Aracı dsg konusunda şüpheniz varsa expertize sokup alın benim tavsiyem. Dsg 2014 başından beri sorun büyük oranda çıkarmıyor. Ama 2010 ve 2013 arasında dsg nin problemler konusunda adı çıktı. Yani sözün özü dsg golf6 alırken bir expertize araci içinizin rahatligi için sokun.

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Aracı dsg konusunda şüpheniz varsa expertize sokup alın benim tavsiyem. Dsg 2014 başından beri sorun büyük oranda çıkarmıyor. Ama 2010 ve 2013 arasında dsg nin problemler konusunda adı çıktı. Yani sözün özü dsg golf6 alırken bir expertize araci içinizin rahatligi için sokun.
Expertiz olası bir arızayı öngörebiliyor mu?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Expertiz olası bir arızayı öngörebiliyor mu?
Expertiz dsg nin ne kadar hırpalanmış olduğunu size söyleyebilir. Yani ne kadar arıza çıkarma ihtimalinin yüksek olduğunu. İsterseniz golf yerine astar j de bakabilirsiniz. Astra j de güzeldir ve tork konvertörlü otomatik olduğu için arıza riski daha düşük.

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Expertiz dsg nin ne kadar hırpalanmış olduğunu size söyleyebilir. Yani ne kadar arıza çıkarma ihtimalinin yüksek olduğunu. İsterseniz golf yerine astar j de bakabilirsiniz. Astra j de güzeldir ve tork konvertörlü otomatik olduğu için arıza riski daha düşük.
Aklımda astra j vardı açıkcası.Geçenlerde GTC diye tek kapılı bi modelini keşfettim.Acayip aklımı çeldi, piyasası 5 kapılılarla aşağı yukarı,tasarımına vuruldum.ancak piyasada çok az var satış kaygılarım var o konuda da.Bahsettiğim fiyata alınabilecek en yakışıklı araç gibi duruyor.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aklımda astra j vardı açıkcası.Geçenlerde GTC diye tek kapılı bi modelini keşfettim.Acayip aklımı çeldi, piyasası 5 kapılılarla aşağı yukarı,tasarımına vuruldum.ancak piyasada çok az var satış kaygılarım var o konuda da.Bahsettiğim fiyata alınabilecek en yakışıklı araç gibi duruyor.
Gtc baya iyidir hocam onu söylemeliyim. Tasarımı da süper. Satış kaygılarınız uzun dönem binecekseniz olmasın. Birde satış kaygıniz yüzünden hayatı zevkli yaşamaktan maruz kalmayın, dünya ya 1 kere geliyoruz sonuçta. Biraz zevk almakta gerekli bu hayattan.

Son düzenleme:

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Gtc baya iyidir hocam onu söylemeliyim. Tasarımı da süper. Satış kaygılarınız uzun dönem binecekseniz olmasın. Birde satış kaygıniz yüzünden hayatı zevkli yaşamaktan maruz kalmayın, dünya ya 1 kere geliyoruz sonuçta. Biraz zevk almakta gerekli bu hayattan.
Haklısın hocam böyle bi tavsiyeye ihtiyacım vardı gerçekten.Teşekkür ettim. İyi geceler .)

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
gtc temiz bulabilirseniz çok iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım