Yeni bir foruma ve kıymetli üyelerine merhaba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnurTuran

Düz Yol Gazcısı
1 Ocak 2019
44
126
235
38
Ardahan
Marka
Renault
Merhaba kıymetli forum üyeleri.
Ben Onur Turan. 32 yaşında eski bir Jandarma Astsubayı 3 yıllıkta bir Belediyeciyim.
Ardahan' da ikamet ediyorum. 2015 yılında sattığım Toyota Corolla aracımdan sonra 3 sene süre ile araç almadım. Geçen hafta başında ise 2005 model Renault Laguna 1.6 16V almak nasip oldu.
Araç için navigasyonlu multimedya araştırırken forumu buldum. Forumun bana benim de foruma faydalı olmamız ümidiyle :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hoşgeldiniz keyifli forumlar diliyorum, aracınız ve deneyimlerinize dair paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum :)

OnurTuran

Düz Yol Gazcısı
1 Ocak 2019
44
126
235
38
Ardahan
Marka
Renault
Merhaba hosgeldiniz. Keyifli vakit gecirmenizi dilerim. Aracinizda hayirli olsun güle güle kullanin kazasiz belasiz.
Çok teşekkür ederim Feridun bey. Hepimize keyifli forumlar ve kazasız belasız sürüşler dilerim. :)

Hoşgeldiniz keyifli forumlar diliyorum, aracınız ve deneyimlerinize dair paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum :)
Çok teşekkür ederim. Sizlere de keyifli forumlar dilerim. Araç ile alakalı bir çok paylaşımım olacaktır emin olun. :) Özellikle elektronik geliştirme çabalarımdan bıkacağınıza eminim. :)

Öncelikle hoş geldiniz. Forumda ben de yeniyim. Ama forum ortamını genel itibariyle beğendim. :)
Bu arada aracınız da hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim. Bende bir çok foruma üyeyim. Lakin hepsi aynı tadı vermiyor. Bu forum ise belli ki sıcacık bir ortama sahip. Size de hayırlı olsun diyorum.:)

Komutanım hoşgeldiniz
Çok teşekkür ederim Deniz bey. Saygılar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım