KAPALI Yeni Civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkday74

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
14
1
595
cebimde 78.000tl para var honda civic elg. Eco Almayı düşünüyorum Ama ek olarak hyundai elantra +Lpg de alabilirim kia cerato concept plus otm. De alabilirim bu fiyata ne alsam kararsız kaldım fakat hondanın tipi çok hoşuma gitti

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
ceratoya bakmıştım sırf motor içinde demode iç mekan ve kalite algısı düşük araca veresim yok sonuç olarak 5-6 yıl binmeyi planlıyorum :)

superb aklımı çeliyo çelmesine bişey diyemem :D ama boş superb mi full civic mi düşündürüyor

Full civic demisiniz ama 78 bin tl ye almak istediginiz elegance eco paketi full degil.full paketi executive paket.sizin almak istediginiz ara paket.

OmerFarukG

Elit Apaçi
24 Eki 2016
79
25
970
Yeni Civic rakiplerine göre çok daha fazla donanım seçeneği sunmaktadır. Rakiplerin çoğunda bu özellikler opsiyonel ve yüksek fiyatlara satılmaktadır.
Bu özelliklerden bazıları:
- Sunroof
- Deri koltuk
- Anahtarsız giriş ve çalıştırma düğmesi
- Renkli gösterge ekranı
- 7'' dokunmatik dokunmatik multimedya ekranı + Navigasyon

Bazı kullanıcılarsa Civic Eco alıp daha fazla fiyat ödemektense benzinli alıp lpg’yi dışardıda taktırmanın daha karlı olduğunu konuşuyor. Bu noktada, fabrika çıkışlı almanın avantajları:
- Aracın orjinal göstergesinde kalan LPG yakıt miktarı gösterilmektedir.
- Araçtaki LPG mode tuşu ile benzin-LPG arası geçiş sağlanmaktadır.
- LPG yakıt dolumu benzinli araçlarda olduğu gibi depo kapağından mümkündür

Ayrıca Honda'nın diğer saydığınız markalara göre kalite algısı daha yüksek.

darkday74

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
14
1
595
superb aldığım teklifler

1,4TSI 77,000TL
1,6TDI 92,000TL

bu fiyata almalı mıyım superb yoksa alternatif var mı a3 sedan indirimi vardı bi ara ne oldu ki o :D:D

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,138
1
3,136
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Hocam ikinci ele çok fazla güvenmeyin bu aralar. yani alacağınız otomobilin ikinci elinin kuvvetli oluşu fikrinizi etkilemesin. Civic fd6 aracımı 1 ayda sattım. Bu aralar ikinci el de sıkıntı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım