KAPALI Yeni corollanin hangi motorunu tercih edersiniz?

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,911
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yeni corollanin hangi motorunu tercih edersiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tamgazdebriyaj

Elit Apaçi
26 Şub 2017
62
44
970
3 nesildir 0 km corolla kullanicisiyiz bu nesilide muhtemelen alicagiz arabayi cok begendim bir tek motor konusunda soru isaretlerim var bu zamanasa kadar dizel araba kullaniyorduk ve 1.2t motor gelicek diye kafamda hep 1.2 vardi ancak lansmana gidip katologa baktigimda sok oldum hybirde kesinlikle yanasmayi dusunmuyor alinca 60k ya kadar kullaniyoruz arabalari ve hybird o kilometreye geldigi vakit satilmasinin cok guc ve degerinin altinda olucagini dusunuyorum.Guzel turbo motorlu rakip bakindim ne yazik ki kafamdakini bulamadim bu yuzden 1.6 atmo motora el mecbur isinmasamda bakiniyorum tabi 1.4 d4d mmt modelden sonra performans konusunda hic suphem var anca yakit tuketimi konusunda aynisini soylemem güç

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Soruyu detaylandırsanız daha net bir cevap verirdim, kendime göre iki şekilde cevap yazayım.

"Şu an alacak olsanız hangisini alırsınız?" diyorsanız 100 bine 1.6 vision MDs alırdım.
"Aynı fiyat seviyesinde hangisini alırsınız" diyorsanız. 135 bin lira verip 1.6 flame MDs değil 1.8h vision e-cvt alırdım.

Tabii bunları aracı görmeden yazıyorum. 1.6 flame ile 1.8 vision arasında nasıl bir değişim var bilmiyorum, eskiden auris'in 1.8 hibrit advance i 1.6 advance gibi değildi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım