KAPALI YENİ MEGANE alınır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkanaydinlii

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
14
0
585
YENİ MEGANE Touch 1.5 dCi EDC 110 bg
modeli hoşuma gitti bütçemi biraz zorluyor ama sıfır almayı düşünüyorum...
Yeni kasa da bir sıkıntı var mı duyduğunuz ve yakıt tüketimi nasıldır ?
önerir mısınız görüşleriniz nedir bu araç hakkınca fikrilerinizi söylerseniz sevinirim

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Alınır yahut alınmaz demek güç. Malum araç yeni çıktı ve henüz uzun kullanımda eksisi, artısı nedir pek tecrübe edilmedi. İlla megane almak istiyorsanız bir süre daha bekleyin derim.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bence çok güzel bir araba , motor olarak da kendini kanıtlamış ve motor sorunları olsa bile çözülür ama benim bildiğim kadarıyla arıza çıkaran bir motor değil . Kasa olarak herhangibir sıkıntı henüz duymadım , bilenler varsa yazacaktır .

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Birkaç defa filo aracı olarak gördüm sadece, yani daha bireysel kullanıcının eline tam olarak geçmemiş. Bence de beklemekte fayda var.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Şuan için alınmaz sene sonu iyi bir indirimle alınabilir bence sonuçta iyi bir araba.Ama şuan ki fiyatları çok fazla dizelleri için konuşuyorum çünkü benzinli versiyonu hala tam bir f/p benim gözümde.Size tavsiyem acil bir karar vermeniz gerekiyorsa sadece renault kullanıcılarının tecrübelerini paylaştığı sitelere başvurarak fikir edinebilirsiniz.

Son düzenleme:

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Ben İstanbul'da baya sık görmeye başladım, zaten oldukça ilgi çekiyor. Ben aynı motor şanzıman ikilisini ancak Icon donanımı kullandım, gayet de beğendim ama fiyat biraz fazla gelmişti. Yıl sonu yaklaşıyor, bence biraz bekleyin güzel indirim alırsınız.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Burda paylasmistim.yeni megane 4 seyir halinde iken direksiyon kilitlendi.arac hala serviste 15 gun oldu yaklasik.bunun disinda dusunursek renault un alinabilecek tek arabasi bence megane .gerisi bomboş

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
İsterseniz siteden testini inceleyin. Ben sedan kullanıcı olarak sedan modelini almak isterdim. Hatchback ini çok beğenmiştim bu aracın. 1 ay önce kullanmıştım. Aceleniz yoksa sene sonuna doğru fiyatlar düşecektir. Malum bütcenizi zorluyor imis. Fakat muadillerine göre pahalı ama en azından sınıfının belkide en iyi aracı. Donanımsal, f/p olarak. Tasarım olarakta çok farklı gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım