Yeni Peugeot 208

BBU2nYc.jpeg
images (4).jpeg
images (3).jpeg
images (2).jpeg

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
İlk sürüşe @sinan reiz katılır belki rakipler clio fiesta ve dişli polo vites çubuğu köbra kafası hayvanlar alemi kobra kafası kaolan dişşi

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,490
1
4,753
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Genel anlamda beğendim içi sınıf standartlarından baya bi üstün olmuş. Sadece kadran ve o ekran hakkaten banada bir tuhaf geliyor. Birde o dodikler siyah plastik olunca araba sanki clio corsa vb değilde captur tarzı araçların sınıfındaymış hissi uyandırdı bende. Çizgilerde biraz yuvarlatılmış inceden citroen tasarımlarına doğru bir değişim var gibi. Biraz daha keskin hatlar bir bu kadar daha sportif dururmuş bence. Genel anlamda beğendim.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Peugeot sport sihirli dokunuşlar difo yapar yine herhalde top modeline ama Türkiye fiyatı ne olur Peugeot Türkiye vasıtasıyla muamma herhalde b segmenti amiral gemisi 200000 olurmu sizce

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Güzel olmuş Fiesta ve 208 ikisi de gayet güzeller Diğer rakiplerine artık çok iş düşüyor tabi fiyat olarak yine diğer markalardan yukarı konumlanırsa ülkemizdeki Clio gerçeği değişmez

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
590
1,137
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Peugeot, tasarım konusunda kendini çok ilerletti. İleride 308'de gelir zaten çoğu şey oturmuş olur. Arka tasarıma tav oldum zaten :D

KaanAvar

Takipçi
26 Şub 2019
1
1
20
Istanbul
Marka
Volvo
Ne beğenmedim ne beğendim.
Ön tampondaki gündüzleri yakışmamış.
Ön ızgara A1 gibi ama beğendim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Genel anlamda beğendim içi sınıf standartlarından baya bi üstün olmuş. Sadece kadran ve o ekran hakkaten banada bir tuhaf geliyor. Birde o dodikler siyah plastik olunca araba sanki clio corsa vb değilde captur tarzı araçların sınıfındaymış hissi uyandırdı bende. Çizgilerde biraz yuvarlatılmış inceden citroen tasarımlarına doğru bir değişim var gibi. Biraz daha keskin hatlar bir bu kadar daha sportif dururmuş bence. Genel anlamda beğendim.

Genelde crossover’larda siklikla kullaniliyor dediginiz gibi. Ancak Captur degil de Mini’den esinlenilmis sanki :). Bir de tam mat plastik degil piano black’e yakin bir malzeme gibi duruyor fotografta.

Son düzenleme:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Tasarım dili yeniye gitmesi gerekirken tüm arabalarda şu tek arka far olayına dönmesii bir tek benim sinirime dokunuyor herhalde. 80-90 modasına geçiş umarım tez vakitte sonlanır. B segmentine bile sıçramış.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım