Yeni Volkswagen Passat İlk Görüntüleri

Makyaj operasyonu geçiren Volkswagen Passat’ın ilk görüntüleri.

İlk dikkat çeken detaylar. Touareg de kullanılan IQ.LIGHT-led matrix farlar içeride ise yenilenen ekranlar ve direksiyonlar. Ayrıca saati kaldırıp yerine PASSAT yazısı koymuşlar.

Makyaj ile birlikte yenilenen bir sürü teknoloji de gelmiş. Bunlarda:

• IQ.DRIVE: İlk kez Passat’ta kullanılacak bu teknoloji. 0-210 km hız arasında yarı otonom sürüş sunacak.
  • Tamamen İnternete bağlı: Yenilenen ekranlarla beraber (MIB3) araba artık bir sim kartı ile internete bağlanabilecek. Bu sistemle birlikte artık telefonlar için kablosuz internet ve güncel harita ve yol bilgilerini alabilecek
  • Yeni sesli komut sistemi: Merhaba Volkswagen ile aktif edilebilecek bu sistem artık daha akıcı ve doğal çalışacak. Bu sistem ile arabadaki navigasyon,telefon,radyo gibi komutlar sesli bir şekilde kontrol edilebilecek.
Volkswagen-Passat-2020-1024-0a.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0b.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0c.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0e.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-02.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-03.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-04.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-05.jpg

Tanıtım videosu için: https://www.instagram.com/garajtv/p/Btlm8GyoDbx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ed34smd7fv8g
Kaynak: http://garajtv.com/yeni-volkswagen-passat-ilk-goruntuleri/

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Makyaj operasyonu geçiren Volkswagen Passat’ın ilk görüntüleri.

İlk dikkat çeken detaylar. Touareg de kullanılan IQ.LIGHT-led matrix farlar içeride ise yenilenen ekranlar ve direksiyonlar. Ayrıca saati kaldırıp yerine PASSAT yazısı koymuşlar.

Makyaj ile birlikte yenilenen bir sürü teknoloji de gelmiş. Bunlarda:

• IQ.DRIVE: İlk kez Passat’ta kullanılacak bu teknoloji. 0-210 km hız arasında yarı otonom sürüş sunacak.
  • Tamamen İnternete bağlı: Yenilenen ekranlarla beraber (MIB3) araba artık bir sim kartı ile internete bağlanabilecek. Bu sistemle birlikte artık telefonlar için kablosuz internet ve güncel harita ve yol bilgilerini alabilecek
  • Yeni sesli komut sistemi: Merhaba Volkswagen ile aktif edilebilecek bu sistem artık daha akıcı ve doğal çalışacak. Bu sistem ile arabadaki navigasyon,telefon,radyo gibi komutlar sesli bir şekilde kontrol edilebilecek.
Volkswagen-Passat-2020-1024-0a.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0b.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0c.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0e.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-02.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-03.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-04.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-05.jpg

Kaynak: http://garajtv.com/yeni-volkswagen-passat-ilk-goruntuleri/
Yeni?

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Donanım seviyesi gibi aracı makyajlar oldular.Gelen o lüks oyuncaklar baz donanıma da geliyor mu acaba?Hatta gerilemiş bile diyebilirim, olan saati kaldırmışlar.:D:D:D

Saati kaldırdın. O Passat yazısı nedir yav neye bindiğini unutmamak için mi. Çünkü ben ne zaman insignia binsem acaba corsa da mıyım diye unutuyorum :D

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
değişikliği göremeyen kördür. adamlar daha napsın. eskiden volkswagenden hikaye atınca kızlar bilemiyordu bu oğlan polo ya mı biniyor passat'a mı? zengin midir fakir midir?
işte tüm bu dertler yok oldu!
Artık hikaye atarken hem teybi çekip hem passat yazısını viral yerleştireceksiniz. Aynı anda!
Şöyle zengin-fakir belli olsun.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Dışarıdan bakınca yeni bir şey göremedim (ufak tefek bir şeyler olmuştur, şu an satılan kasaya da hakim değilim ondan bana farklı gelmedi).
Analog saat güzel duruyordu, onu koymayıp model adını yazmak kimin fikriyse tebrik ediyorum(!).

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Umarım süspansiyon sistemi ve rüzgar yalıtımı konusunda da bir makyaj yapmışlardır. Süslü oyuncaklardan çok bu ikisinin geliştirilmesine ihtiyacı vardı bu aracın.

Ayrıca saat yerine PASSAT yazdıran / yazdıranlar kimse direkt işlerine son verilmeli. Böyle zevksizlik nadir görülür.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ya o saatin orda ne saçma bir passat yazısı var xjshxbahz
Dışarıdan bakınca yeni bir şey göremedim (ufak tefek bir şeyler olmuştur, şu an satılan kasaya da hakim değilim ondan bana farklı gelmedi).
Analog saat güzel duruyordu, onu koymayıp marka adını yazmak kimin fikriyse tebrik ediyorum(!).
Umarım süspansiyon sistemi ve rüzgar yalıtımı konusunda da bir makyaj yapmışlardır. Süslü oyuncaklardan çok bu ikisinin geliştirilmesine ihtiyacı vardı bu aracın.

Ayrıca saat yerine PASSAT yazdıran / yazdıranlar kimse direkt işlerine son verilmeli. Böyle zevksizlik nadir görülür.

Ben düşünüp sebebini buldum. Biz arteon eleştirmedik mi passat ile aynı diye. İşte arteon ayırmak için mükemmel bir detay :D Sen fakirsin arteon alamayıp passat alıyorsun diyor :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben düşünüp sebebini buldum. Biz arteon eleştirmedik mi passat ile aynı diye. İşte arteon ayırmak için mükemmel bir detay :D Sen fakirsin arteon alamayıp passat alıyorsun diyor :D
Vallahi benim için Passat, Arteon'dan daha köklü, imajı yüksek bir araba. Neticede yıllardır büyük bir geçmişi var, ismi var :D Çoğu zaman Passat'ı eleştiriyorum çünkü seviyorum. Dediğim gibi geçmişi var ve eksikliklerini gidermesini isterim. Ama Arteon'u doğru düzgün eleştirmiyorum bile. Tamamen piyasa arabası başka bir şey değil. O yüzden Arteon'a yazı yazsınlar, Passat'a saat koymaya devam etsinler ahsahdhs :D

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Saat aracı daha premium gösteriyordu passat yazısından ziyade

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
VW'nin makyaj mantığı böyle yapacak şey yok. Direksiyonun değişmesi güzel olmuş da şu vites topuzundan kaç milyon tane ürettiler acaba :D

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Yeni direksiyonu sevmedim Ekran aynı sayılır saatin gitmesi vw adına saçmalık lakin bence güzel olmuş zira Passata binip mercedes e biniyorum sananlar vardı Aslında suan tam Mondeo yada superb için saat zamanı :) Donanım eklentileri var ki onlarla muhtemelen A4 e yaklaşacak fiyatıyla saçmalık olur ileriye değil geriye gitmiş tek övgüm eğer kullanınca konfor ve yalıtım sorunu çözülmüşse olur ki zaten o zaman kusursuzluğa yaklaşır yani onu da VW yapmaz

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
İşte bu yüzden nefret ediyorum vag gurubu araçların tamamından.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım