Yeni Volkswagen Passat İlk Görüntüleri

Makyaj operasyonu geçiren Volkswagen Passat’ın ilk görüntüleri.

İlk dikkat çeken detaylar. Touareg de kullanılan IQ.LIGHT-led matrix farlar içeride ise yenilenen ekranlar ve direksiyonlar. Ayrıca saati kaldırıp yerine PASSAT yazısı koymuşlar.

Makyaj ile birlikte yenilenen bir sürü teknoloji de gelmiş. Bunlarda:

• IQ.DRIVE: İlk kez Passat’ta kullanılacak bu teknoloji. 0-210 km hız arasında yarı otonom sürüş sunacak.
  • Tamamen İnternete bağlı: Yenilenen ekranlarla beraber (MIB3) araba artık bir sim kartı ile internete bağlanabilecek. Bu sistemle birlikte artık telefonlar için kablosuz internet ve güncel harita ve yol bilgilerini alabilecek
  • Yeni sesli komut sistemi: Merhaba Volkswagen ile aktif edilebilecek bu sistem artık daha akıcı ve doğal çalışacak. Bu sistem ile arabadaki navigasyon,telefon,radyo gibi komutlar sesli bir şekilde kontrol edilebilecek.
Volkswagen-Passat-2020-1024-0a.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0b.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0c.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0e.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-02.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-03.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-04.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-05.jpg

Tanıtım videosu için: https://www.instagram.com/garajtv/p/Btlm8GyoDbx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ed34smd7fv8g
Kaynak: http://garajtv.com/yeni-volkswagen-passat-ilk-goruntuleri/

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
İşte vw nefreti bir kere daha kendini göstermiş :D antropoza girmiş dede arabası Toyota, en hızlı viraj dönen çirkin Ford, hatta Renault ve Peugeot bile övülür, vw kötülenir
Belli ki forumun çoğunluğunun sevmediği bir marka bunu tespit etmişsin.Her Vw yazan başlığın altına bunu söyleyip duruyorsun.Vag sevmeyen kitleyi, sevmeyen bir birey olarak baya yalnız ve cırtlak çıkıyor sesin.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Belli ki forumun çoğunluğunun sevmediği bir marka bunu tespit etmişsin.Her Vw yazan başlığın altına bunu söyleyip duruyorsun.Vag sevmeyen kitleyi, sevmeyen bir birey olarak baya yalnız ve cırtlak çıkıyor sesin.

Geçmişte Volkswagen araçlarımız oldu, özünde şu dieselgate vb. olaylar olmasaydı negatif baktığım bir marka değildi VW. Skoda'yı da hâlen severim bu arada. Ama bunun gibi tipler (normalde böyle hitap etmem ama bunlar bundan anlıyor, bunlara yakışan hitap bu) markaya karşı düşman etti herkesi. 5 liraya jetta alabilecek adamlar gidip o 5 liraya civic aldı, sonra jetta alanlar "ama beyfendi bunlar vosvogen bik bik, civic megane o bu şu tü kaka" diye kafa ütülediler. Sonradan görmüşlük müdür? Nedir cidden klinik olarak incelenmeleri gerekiyor psikiyatrlar tarafından.

Bak şimdi de kompleks yazmış. Ne kompleksi? Hepsi üç aşağı beş yukarı yakın birim paralarla alınmıyor mu? Bu adam gidip chr yerine o paraya VW alamayacak mıydı? Sanki biri Rolls Royce'dan Bentley'den falan bahsediyorlar. Ne tuhaf tiplersiniz ya, numuneliksiniz vallahi. Allah çevrenizdekilere sabır versin.

Kafa dağıtmaya, bilgi paylaşımına geliyoruz ergen ergen yorumlar okuyoruz.

Edit: İmla.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
topluluk olarak "kompleks" kokmaktan iyidir :)
Bence kompleks senin bir argüman kurmadan, VAG sevmeyen bir kitleye duyduğun alaycı yaklaşımda.Kendi ''kompleks'' tavrını, VAG sevmeyen kitleye addetip üstüne alaycı konuşarak açık şekilde de gösteriyorsun. Şuraya yazacağın 2 söz var.Beğendim diyip yorumunun altını mantıklı argümanlarla doldurman.Sağa sola akıttığın alaycı yorumlar; Don Kişot gibi yel değirmenleriyle savaşmak dışında bir işe yaramıyor.

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
Bence kompleks senin bir argüman kurmadan, VAG sevmeyen bir kitleye duyduğun alaycı yaklaşımda.Kendi ''kompleks'' tavrını, VAG sevmeyen kitleye addetip üstüne alaycı konuşarak açık şekilde de gösteriyorsun. Şuraya yazacağın 2 söz var.Beğendim diyip yorumunun altını mantıklı argümanlarla doldurman.Sağa sola akıttığın alaycı yorumlar; Don Kişot gibi yel değirmenleriyle savaşmak dışında bir işe yaramıyor.
yani iki sayfadır mantıklı argümanlar sunuluyor. her vw başlığında araçlar kötülenmiyor. ben mantıklı argümanlar sunmamışım. hımm

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
Geçmişte Volkswagen araçlarımız oldu, özünde şu dieselgate vb. olaylar olmasaydı negatif baktığım bir marka değildi VW. Skoda'yı da hâlen severim bu arada. Ama bunun gibi tipler (normalde böyle hitap etmem ama bunlar bundan anlıyor, bunlara yakışan hitap bu) markaya karşı düşman etti herkesi. 5 liraya jetta alabilecek adamlar gidip o 5 liraya civic aldı, sonra jetta alanlar "ama beyfendi bunlar vosvogen bik bik, civic megane o bu şu tü kaka" diye kafa ütülediler. Sonradan görmüşlük müdür? Nedir cidden klinik olarak incelenmeleri gerekiyor psikiyatrlar tarafından.

Bak şimdi de kompleks yazmış. Ne kompleksi? Hepsi üç aşağı beş yukarı yakın birim paralarla alınmıyor mu? Bu adam gidip chr yerine o paraya VW alamayacak mıydı? Sanki biri Rolls Royce'dan Bentley'den falan bahsediyorlar. Ne tuhaf tiplersiniz ya, numuneliksiniz vallahi. Allah çevrenizdekilere sabır versin. Umarım bunlar 18-19 yaşında çocuklardır da zamanla düzelirler, yaş ileriyse durum vahim.

Kafa dağıtmaya, bilgi paylaşımına geliyoruz ergen ergen yorumlar okuyoruz.

Edit: İmla.
seni de aydınlatayım biraz. madem alabileceksiniz. o zaman neden bu öfke bro. yani bir insan golf de alabilir. 308 de örneğin. ama siz burada her vw başlığının altında kendi kendinize gelin güvey olup araçları kötülerseniz biri de çıkıp takoz peugeot nere vw nere derse de bozulmayacaksın :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
seni de aydınlatayım biraz. madem alabileceksiniz. o zaman neden bu öfke bro. yani bir insan golf de alabilir. 308 de örneğin. ama siz burada her vw başlığının altında kendi kendinize gelin güvey olup araçları kötülerseniz biri de çıkıp takoz peugeot nere vw nere derse de bozulmayacaksın :)

Benim öfkem markaya değil, markayı ilah sananlara. Başlarda öfke değildi ama cidden kabak tadı verdi.
Benim öznel görüşüm ile seninki farklı olabilir. Sana hitap etmeyen araçlara saldırma hakkını sana kimse vermiyor. Öncelikle bunu idrak etmen gerekiyor.
Konuya geldim, fotoğraflara baktım, içindeki saat kaldırılıp model adı yazılmış, iyi olmamış dedim. Bu kadar. Öznel görüşüm. Kimseye hakaret etmedim, hiç bir markaya saldırmadım bir şey yapmadım.
Hem markalardan banane? Hiç biri benim sahip olduğum bir şirket değil. Bir markanın x modeli hoşuma gider satın alır kullanırım, gitmez almam kullanmam.

Sen insanları genelleyerek (siz şöyle siz böyle diye saldırgan üslubun var) hata yapmaya devam ediyorsun. Ben VW'ye veya VAG bünyesindeki bir markaya saldırıda bulunmak, kötülemek gibi bir şey yapmıyorum.
Şu forumda da VAG ile ilgili söylediğim olumsuzlukları tekrar yazayım hatta, aramakla uğraşma: Kişisel olarak DSG'ye karşı çekincemden dolayı otomatik almam (aynı çekince tüm çift kavramalar için geçerli DCT, powershift, edc). Dieselgate ve monkeygate gibi çevreye, canlılara zarar verdikleri içinde çok ağır yaptırımları hak ettiler.
Bu kadar. Şanzıman ile ilgili dediğim kişisel görüşüm, kimseyi ilgilendirmez. Diğeri dünyayı ilgilendiren bir sahtekârlık.

Ben bu mesajı yazarken yazdığı yorumlara bak. Oturmuş buna bir şeyler anlatmaya çalışıyorum...

Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,728
6,791
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
N'oluyor burda ne bu tantana kardeşim diye anlamsızca konuyu okuyordum. Kimin kimle tartıştığını bir süre anlamadım. :D
Sonra farkettim ki "Engellenmiş içeriği göster" butonu belirmiş sayfanın altında... Neyse sonra anladım mevzuyu, sayfayı yenileyip hayatıma devam ediyorum. :)

Son düzenleme:

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Senin taktığın o gözlüktense böyle objektif bakabilmeyi tercih ederim.
Bu canlı türünden forumdaşımız sanırım benim nefret ediyorum söylemime istinaden coşmuş tek nefret söylemi sözüne alınma nedenide bu sanırım. Ben vw in kalitesine donanımına kesinlikle birşey diyemem. Reno markasını sevsemde vw in daha kaliteli iç mekan yaptığını inkar etmek etik olmaz. Ama bu canlı türlerinin anlamadığı yahutta anlamak istemediği bazı şeyler var. Bizler değişiklik istiyoruz yani baştan sona yenilenmiş bir passat mesela. Özgün tasarımlı bir araç mesela. Beğenilir beğenilmez ama misal seatların dış tasarımları gibi az bişey o var olan çizgilerin dışına çıkılsın istiyoruz. Aynı arabayı farklı zamanlarda model yükseltir gibi almasın insanlar istiyoruz. Nefret etmek sözünü kendi fıtratınca anlıyor bazıları maalesef :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bu canlı türünden forumdaşımız sanırım benim nefret ediyorum söylemime istinaden coşmuş tek nefret söylemi sözüne alınma nedenide bu sanırım. Ben vw in kalitesine donanımına kesinlikle birşey diyemem. Reno markasını sevsemde vw in daha kaliteli iç mekan yaptığını inkar etmek etik olmaz. Ama bu canlı türlerinin anlamadığı yahutta anlamak istemediği bazı şeyler var. Bizler değişiklik istiyoruz yani baştan sona yenilenmiş bir passat mesela. Özgün tasarımlı bir araç mesela. Beğenilir beğenilmez ama misal seatların dış tasarımları gibi az bişey o var olan çizgilerin dışına çıkılsın istiyoruz. Aynı arabayı farklı zamanlarda model yükseltir gibi almasın insanlar istiyoruz. Nefret etmek sözünü kendi fıtratınca anlıyor bazıları maalesef :)
Sen de @sputnik de herkesin açıklamaları olağan ve altı dolu şeyler.Ancak buraya hakaret içeren şekilde birileri mesaj yazınca gelip dönüp insanlar hala insan yerine koyup açıklama yaparken hakaret etmeye devam eden söylemleri her başlık altında görünce.Forumun ne huzuru ne de bilgi-bilgiden alınan keyif-araba keyfi kalıyor.Senlik bişey olduğunu bu yüzden düşünmüyorum abi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım