Yeni Volkswagen Passat İlk Görüntüleri

Makyaj operasyonu geçiren Volkswagen Passat’ın ilk görüntüleri.

İlk dikkat çeken detaylar. Touareg de kullanılan IQ.LIGHT-led matrix farlar içeride ise yenilenen ekranlar ve direksiyonlar. Ayrıca saati kaldırıp yerine PASSAT yazısı koymuşlar.

Makyaj ile birlikte yenilenen bir sürü teknoloji de gelmiş. Bunlarda:

• IQ.DRIVE: İlk kez Passat’ta kullanılacak bu teknoloji. 0-210 km hız arasında yarı otonom sürüş sunacak.
  • Tamamen İnternete bağlı: Yenilenen ekranlarla beraber (MIB3) araba artık bir sim kartı ile internete bağlanabilecek. Bu sistemle birlikte artık telefonlar için kablosuz internet ve güncel harita ve yol bilgilerini alabilecek
  • Yeni sesli komut sistemi: Merhaba Volkswagen ile aktif edilebilecek bu sistem artık daha akıcı ve doğal çalışacak. Bu sistem ile arabadaki navigasyon,telefon,radyo gibi komutlar sesli bir şekilde kontrol edilebilecek.
Volkswagen-Passat-2020-1024-0a.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0b.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0c.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0e.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-02.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-03.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-04.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-05.jpg

Tanıtım videosu için: https://www.instagram.com/garajtv/p/Btlm8GyoDbx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ed34smd7fv8g
Kaynak: http://garajtv.com/yeni-volkswagen-passat-ilk-goruntuleri/

Son düzenleme:

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
VW'nin felsefesi de bu işte yıllardır. Siz ne bekliyordunuz?

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Makyaj eleştirisinin abartıldığını düşünüyorum. Makyajda genelde çok ciddi değişimler olmaz ki zaten. Mesela benim gibi ortadaki saatin kalması ya da belki yeni tip far-tamponların beğenilmemesini anlarım ama çok az değişim var deyip eleştirmek saçma geliyor. Bir çok markadan örnek var.

Astra: Hadi söyleyin bana aşağıdakilerden hangisi makyajlı diye :D
file5756650.jpg

file5001886.jpg

Örnekler uzar gider :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Makyaj eleştirisinin abartıldığını düşünüyorum. Makyajda genelde çok ciddi değişimler olmaz ki zaten. Mesela benim gibi ortadaki saatin kalması ya da belki yeni tip far-tamponların beğenilmemesini anlarım ama çok az değişim var deyip eleştirmek saçma geliyor. Bir çok markadan örnek var.

file5756650.jpg

file5001886.jpg

Üstteki xd

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

file5756650.jpg

file5001886.jpg

Makyajla birlikte çoğu zaman yeni motor yeni şanzıman ve daha önceki kasanın kusurlarının düzeltilmesi gelir, yeni üç beş tane teknolojik oyuncak ile makyaj olmamalı.;)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Makyajla birlikte çoğu zaman yeni motor yeni şanzıman ve daha önceki kasanın kusurlarının düzeltilmesi gelir, yeni üç beş tane teknolojik oyuncak ile makyaj olmamalı.;)

Hocam ben baya etrafı araştırdım. Motor şanzıman geliştirmesi görmedim. Kusurlarına gelirsek onu da kullanmadan zaten bilemeyiz ama onunla ilgili de bir detay görmedim.

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395

file5756650.jpg

file5001886.jpg

Astranın en kötü rengini bulup eklemen etkileyici :D :D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin

file5756650.jpg

file5001886.jpg

J kasanın makyajlanmış olduğunu öğrendim tşk :d

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
değişikliği göremeyen kördür. adamlar daha napsın. eskiden volkswagenden hikaye atınca kızlar bilemiyordu bu oğlan polo ya mı biniyor passat'a mı? zengin midir fakir midir?
işte tüm bu dertler yok oldu!
Artık hikaye atarken hem teybi çekip hem passat yazısını viral yerleştireceksiniz. Aynı anda!
Şöyle zengin-fakir belli olsun.
+1’lememek elde değil ellerine sağlık..

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
değişikliği göremeyen kördür. adamlar daha napsın. eskiden volkswagenden hikaye atınca kızlar bilemiyordu bu oğlan polo ya mı biniyor passat'a mı? zengin midir fakir midir?
işte tüm bu dertler yok oldu!
Artık hikaye atarken hem teybi çekip hem passat yazısını viral yerleştireceksiniz. Aynı anda!
Şöyle zengin-fakir belli olsun.
Ya şu yorumu biyere sabitlesek ahkdhskjdkshskdhdjx

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Herkesin arabasına kimse karışamaz gençler ve genç kalanlar, lütfen yorumlarda dikkatli olalım :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Adam haklı. Herkeste Volkswagen düşmanlığı var. Nesnel bişeye bile yalandır o yav olarak bakılıyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım