Yeni Volkswagen Passat İlk Görüntüleri

Makyaj operasyonu geçiren Volkswagen Passat’ın ilk görüntüleri.

İlk dikkat çeken detaylar. Touareg de kullanılan IQ.LIGHT-led matrix farlar içeride ise yenilenen ekranlar ve direksiyonlar. Ayrıca saati kaldırıp yerine PASSAT yazısı koymuşlar.

Makyaj ile birlikte yenilenen bir sürü teknoloji de gelmiş. Bunlarda:

• IQ.DRIVE: İlk kez Passat’ta kullanılacak bu teknoloji. 0-210 km hız arasında yarı otonom sürüş sunacak.
  • Tamamen İnternete bağlı: Yenilenen ekranlarla beraber (MIB3) araba artık bir sim kartı ile internete bağlanabilecek. Bu sistemle birlikte artık telefonlar için kablosuz internet ve güncel harita ve yol bilgilerini alabilecek
  • Yeni sesli komut sistemi: Merhaba Volkswagen ile aktif edilebilecek bu sistem artık daha akıcı ve doğal çalışacak. Bu sistem ile arabadaki navigasyon,telefon,radyo gibi komutlar sesli bir şekilde kontrol edilebilecek.
Volkswagen-Passat-2020-1024-0a.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0b.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0c.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0e.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-02.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-03.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-04.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-05.jpg

Tanıtım videosu için: https://www.instagram.com/garajtv/p/Btlm8GyoDbx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ed34smd7fv8g
Kaynak: http://garajtv.com/yeni-volkswagen-passat-ilk-goruntuleri/

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Makyajla birlikte çoğu zaman yeni motor yeni şanzıman ve daha önceki kasanın kusurlarının düzeltilmesi gelir, yeni üç beş tane teknolojik oyuncak ile makyaj olmamalı.;)
1.5 TSI'a geçmiş araba yeni motor olarak. Makyajdan ne bekleniyor ben anlamıyorum valla. LCI BMW'ler de genelde bu şekilde ama kimse laf etmiyor. İlginç.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Yalnız millet harbiden bayağı gömmüş :D
Makyaj operasyonu olacağı için çok da bir şey beklememek lazım sonuç olarak. Eklenmesi gereken, rakiplerinde olup kendisinde olmayan, bazı donanımlar da eklenmiş oldu.
Saat kalkamasa iyiydi ya, isim yazma olayı bence de hoş olmamış :D
Şimdi asıl merak ettiğim golf 7.5'ta da millet böyle gömmüş müydü :D

petrich

Profesör
7 Eyl 2016
536
880
1,820
İzmit
Marka
Mazda
Honda civic önceki kasalarda farın içindeki ampül dizilimini değiştirdi ön panjurun kromunun yerini değiştirdi makyaj dedi aynı şekilde bir çok marka aynı şekilde küçük değişimleri yaparak makyajlı kasalarını piyasaya sürdü. Makyajla zaten genelde ilk çıkan serinin hataları giderilerek küçük kozmetik değişiklikler yapılır.
Bence vw gibi tasarımında kasa değişse bile radikal değişiklikler yapmayan bir marka için makyajda tampona küçük dokunuşlar yapmış olması fazlasıyla yeterli.
Bu fotoğraflar yeni kasaya ait olsaydı verilecek tepkiyi görmüş konu garip bir şekilde.

petrich

Profesör
7 Eyl 2016
536
880
1,820
İzmit
Marka
Mazda
Yalnız millet harbiden bayağı gömmüş :D
Makyaj operasyonu olacağı için çok da bir şey beklememek lazım sonuç olarak. Eklenmesi gereken, rakiplerinde olup kendisinde olmayan, bazı donanımlar da eklenmiş oldu.
Saat kalkamasa iyiydi ya, isim yazma olayı bence de hoş olmamış :D
Şimdi asıl merak ettiğim golf 7.5'ta da millet böyle gömmüş müydü :D

Ama 7.5 a kayar ledli sinyal geldi gömülür mü o :D

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Gına geldi...
Bıktık artık .. kaçarcasına VW grubundan uzaklaşasım geliyor...
Yahu sürekli aynı pilav sanki... tamam araba iyi güzel de, bu kadar mı muhafazakar olunur ya ..

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Umarım süspansiyon sistemi ve rüzgar yalıtımı konusunda da bir makyaj yapmışlardır. Süslü oyuncaklardan çok bu ikisinin geliştirilmesine ihtiyacı vardı bu aracın.

Ayrıca saat yerine PASSAT yazdıran / yazdıranlar kimse direkt işlerine son verilmeli. Böyle zevksizlik nadir görülür.
+1
Şu arabanın eksik olan yalıtım zaten,konforda kötü ama yol tutan bir araba göz ardı edebilirsin.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi fanatiklik diceksiniz de farlarda VAG grubundakilerden iyisi yok ya..
Passat'ta ki ( makyajsız b8 ) led ile Mondeo'da ki led'in kısa aydınlatmaları rezalette yarışır birbiriyle. Binlerce liralık opsiyonla alınan rezil aydınlatma gücüne karşılık ben 120 liralık halojen ampulle bariz daha iyi sonuç alıyorsam hepsi çöp demektir maalesef. Arkadaşın highline led farlı b8 passat'ı ile benim aracı yan yana koyduk da çocuk resmen söverek baktı kendi aracının aydınlatmasına. Cidden kısaları ancak önünü aydınlatıyor.

Son düzenleme:

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bence kompleks senin bir argüman kurmadan, VAG sevmeyen bir kitleye duyduğun alaycı yaklaşımda.Kendi ''kompleks'' tavrını, VAG sevmeyen kitleye addetip üstüne alaycı konuşarak açık şekilde de gösteriyorsun. Şuraya yazacağın 2 söz var.Beğendim diyip yorumunun altını mantıklı argümanlarla doldurman.Sağa sola akıttığın alaycı yorumlar; Don Kişot gibi yel değirmenleriyle savaşmak dışında bir işe yaramıyor.
He işte hocam sizde diyorsunuz şuraya beğendim veya beğenmedim yazıcan diye,burda da vw’e sallayan insanlar var
Passat'ta ki ( makyajsız b8 ) led ile Mondeo'da ki led'in kısa aydınlatmaları rezalette yarışır birbiriyle. Binlerce liralık opsiyonla alınan rezil aydınlatma gücüne karşılık ben 120 liralık halojen ampulle bariz daha iyi sonuç alıyorsam hepsi çöp demektir maalesef.
Bizde vardı passat evet kısaları kötüydü uzunları iyiydi ama gecikmesi vardı,ama ben daha çok görünüşten bahsetmiştim,işlevi olarak daha iyi farlar var zaten.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bizde vardı passat evet kısaları kötüydü uzunları iyiydi ama gecikmesi vardı,ama ben daha çok görünüşten bahsetmiştim,işlevi olarak daha iyi farlar var zaten.
Görünüşleri zaten çok güzel ona kesinlikle laf yok. Zaten çoğu kişi eminim görünüşü var diye alıyor ama sonrası hayalkırıklığı. Uzunlarda gecikme falan hepsini kabul ederim ama kısa far mesafesi ve aydınlatma netliği kötüyse direkt sınıfta kalır. Maalesef bu farları sonradan modifiye de edemiyorsun öyle kalıyor elinde, idare etmek zorunda kalıyorsun sadece.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Görünüşleri zaten çok güzel ona kesinlikle laf yok. Zaten çoğu kişi eminim görünüşü var diye alıyor ama sonrası hayalkırıklığı. Uzunlarda gecikme falan hepsini kabul ederim ama kısa far mesafesi ve aydınlatma netliği kötüyse direkt sınıfta kalır. Maalesef bu farları sonradan modifiye de edemiyorsun öyle kalıyor elinde, idare etmek zorunda kalıyorsun sadece.
Jetta’nın led farları bundan daha iyi,birde led,bi xenon farlarda premium araçlar bir numaradır zaten,alt segmentte aklıma gelmedi şimdi iyi bitane,focusun opsiyonel alınanda iyidi galiba ama 3,5 4 binlira para istiyorlar deli rakam yani.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Jetta’nın led farları bundan daha iyi,birde led,bi xenon farlarda premium araçlar bir numaradır zaten,alt segmentte aklıma gelmedi şimdi iyi bitane,focusun opsiyonel alınanda iyidi galiba ama 3,5 4 binlira para istiyorlar deli rakam yani.
Focus'un bi xenon'larının kısası ortalama seviyelerde. Yani şu Passat, Mondeo'da ki led kadar kötü değil. Uzunları hafif gecikmeli ama kısaların mesafesinden kurtarıyor işte. Bir aracın farı opsiyon olarak alınacaksa kesinlikle önceden araştırılmalı, aydınlatma kalitesi ne seviyede öğrenilmeli. Sırf görüntüsü var diye binlerce lira para verip kötü aydınlatma almanın manası yok bence.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım