Yeni Volkswagen Passat İlk Görüntüleri

Makyaj operasyonu geçiren Volkswagen Passat’ın ilk görüntüleri.

İlk dikkat çeken detaylar. Touareg de kullanılan IQ.LIGHT-led matrix farlar içeride ise yenilenen ekranlar ve direksiyonlar. Ayrıca saati kaldırıp yerine PASSAT yazısı koymuşlar.

Makyaj ile birlikte yenilenen bir sürü teknoloji de gelmiş. Bunlarda:

• IQ.DRIVE: İlk kez Passat’ta kullanılacak bu teknoloji. 0-210 km hız arasında yarı otonom sürüş sunacak.
  • Tamamen İnternete bağlı: Yenilenen ekranlarla beraber (MIB3) araba artık bir sim kartı ile internete bağlanabilecek. Bu sistemle birlikte artık telefonlar için kablosuz internet ve güncel harita ve yol bilgilerini alabilecek
  • Yeni sesli komut sistemi: Merhaba Volkswagen ile aktif edilebilecek bu sistem artık daha akıcı ve doğal çalışacak. Bu sistem ile arabadaki navigasyon,telefon,radyo gibi komutlar sesli bir şekilde kontrol edilebilecek.
Volkswagen-Passat-2020-1024-0a.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0b.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0c.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0e.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-02.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-03.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-04.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-05.jpg

Tanıtım videosu için: https://www.instagram.com/garajtv/p/Btlm8GyoDbx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ed34smd7fv8g
Kaynak: http://garajtv.com/yeni-volkswagen-passat-ilk-goruntuleri/

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Passat'ta ki ( makyajsız b8 ) led ile Mondeo'da ki led'in kısa aydınlatmaları rezalette yarışır birbiriyle. Binlerce liralık opsiyonla alınan rezil aydınlatma gücüne karşılık ben 120 liralık halojen ampulle bariz daha iyi sonuç alıyorsam hepsi çöp demektir maalesef. Arkadaşın highline led farlı b8 passat'ı ile benim aracı yan yana koyduk da çocuk resmen söverek baktı kendi aracının aydınlatmasına. Cidden kısaları ancak önünü aydınlatıyor.
B8 de led yok bixenon var diye biliyorum.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,494
1
4,794
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Makyaj eleştirisinin abartıldığını düşünüyorum. Makyajda genelde çok ciddi değişimler olmaz ki zaten. Mesela benim gibi ortadaki saatin kalması ya da belki yeni tip far-tamponların beğenilmemesini anlarım ama çok az değişim var deyip eleştirmek saçma geliyor. Bir çok markadan örnek var.

Astra: Hadi söyleyin bana aşağıdakilerden hangisi makyajlı diye :D
file5756650.jpg

file5001886.jpg

Örnekler uzar gider :)
Üstadım temel sıkıntı sanırım bir önceki b6 yada b7 neyse adı o kasanında aslında b8 den çok aman aman farkı olmamasından dolayı birazda makyaja yapılan eleştirilerin sebebi. Değilse makyajla görünürde değişiklikler olmuş ama zaten kasa yenilerkende bu kadarı olmuştu :D

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Hangi arabanın içindeyim lan ben, aman aman nerelere geldik daha demin evdeydim... Ohh passatın içindeymişim, şu yazıyı kim koymuşsa ön konsola Allah razı olsun, bu yazı olmasa ne sürdüğümüzü bilmeyecez. O değil de saat kaç, ne zamandır baygınım ben.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Yaw güldük eğlendik, makyaj ile bir şeyi değiştirecek diye kural yok. Eğer arabanın bir kusuru varsa ve o düzeltilmediyse ayıptır ama b8 in bir sorunu var mıydı hatırlamıyorum.
Örneğin sinan abinin dediği gibi leon makyajlandı ama şu fren hissiyatına el atsaydınız falan demişti testte onun gibi.
Cümleler çok devrik oldu ama olsn ahsjdhksjd

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,849
26,158
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Yaw güldük eğlendik, makyaj ile bir şeyi değiştirecek diye kural yok. Eğer arabanın bir kusuru varsa ve o düzeltilmediyse ayıptır ama b8 in bir sorunu var mıydı hatırlamıyorum.
Örneğin sinan abinin dediği gibi leon makyajlandı ama şu fren hissiyatına el atsaydınız falan demişti testte onun gibi.
Hakket makyajda çok bişey olmaz niye bu kadar yardırdı herkes :D benim tek eleştirim o passat yazısı ne öyle analog saat dururken

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,208
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Ankete bakılınca zaten değişiklik olduğunu düşünen yok.Kötü diye oy verenler de azınlıkta neden kötü kötü kötü dendiğini düşünüyor millet mesajlarda?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ankete cevap vermek için makyajlının teste gelmesini bekliyorum. Testleri görmeden cevap vermek haksızlık olur. Neticede saat falan olayları geyik olsun diye konuşuluyor. Saati kaldırdılar diye araca kötü diyecek halimiz yok :D Sürüş konforu konusunda ki noksanlığı giderilmişse, üzerinde çalışılmışsa direkt iyiye vereceğim oyumu.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ankete bakılınca zaten değişiklik olduğunu düşünen yok.Kötü diye oy verenler de azınlıkta neden kötü kötü kötü dendiğini düşünüyor millet mesajlarda?
Yok kardeşm herkrs iyi diyecek övecek 1 kişi kötü derse herkes vaga saldırıyo oluyo. Bazı vagcılarda var bu illa herkes sevecek, sanki herkes her markayı seviyor.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Passat yazısı olayı dışında gayet güzel bir makyaj operasyonu. Her markanında yaptığı gibi standard bir makyaj. Her marka aynı şekilde artık yapıyor. Arabalar birbirine benziyor. Volkswagen yapınca herkes çullanıyor. Ayrıca çok satılan bir modeli neden tamamen makyajda özellikle değişsinler ki ? Zaten beğenilen bir araba. Diğerlerinide görüyoruz :d

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Sonrada ben Opel'ci değilim :D

Bir kaç ay sonra 5 yaşına girecek araba. Yıllardır kullanıyorum aklıma da ilk o geldi. Şimdi bunun marka fanatikliği ile ne alakası var.

Bu vagcıları cidden anlamıyorum nasıl saldıracağına şaşırmış. Ortada kötü diyen yok. Siz düşmansınız siz şöylesiniz bu forum böyle filan falan.

emustafa

Düz Yol Gazcısı
15 Kas 2018
42
44
145
Ya arkadaşlar makyaj bu. Afedersiniz eşiniz makyaj yapınca bambaşka birine mı dönüyor. Bu arabada makyaj var kasa değiştirmemiş ki. Niye bu kadar elestirmissiniz. Anlamadim

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ya arkadaşlar makyaj bu. Afedersiniz eşiniz makyaj yapınca bambaşka birine mı dönüyor. Bu arabada makyaj var kasa değiştirmemiş ki. Niye bu kadar elestirmissiniz. Anlamadim

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şimdi kadınların makyaj mevzusuna girersek zararlı çıkarız, evrim geçirenler var :D

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,062
6,940
5,020
github.com
Marka
BMW
Şanzıman hala değişmedi deyip bombayı bırakayım mı :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım