Yeni VW Golf Kamuflajsız Görüntülendi

VW Golf'ün yeni kasasının kamuflajsız görüntüleri internette paylaşılıyor.
Olması beklenen Mk8 Volkswagen Golf'ün görüntüleri:
vw_golf_mk8_-_front_watermarked.jpg

vw_golf_mk8_-_front_detail_watermarked.jpg

vw_golf_mk8_-_rear_watermarked.jpg

Fotoğrafların alındığı Instagram hesabı: https://www.instagram.com/p/Bsv2RYjHBhk/

Otomobilin iç mekanında da yenilenme bekleniyor. Yeni teknolojilerle gelmesi beklenen araçta yarı otonom sürüş teknolojisi de beklenenler arasında. Geçtiğimiz yıl Volkswagen’in yaptığı açıklamaya dayanarak yeni Golf’ün üretiminin 2019’un Haziran ayında başlayacağı üzerinde duruluyor diyebiliriz. Yeni Golf’te, mevcut 1.0 TSI, 1.5 TSI ve 1.6 TDI gibi bilindik seçeneklere ek olarak bir hafif hibrit veya tam hibrit versiyonun geleceği de biliniyor. Yeni jenerasyonda Golf GTI ve Golf R modellerinin devam edeceği de yine biliniyor.

Yeni Mk8 Volkswagen Golf'ün imajı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Bizde geçen bunu bulup paylaşmıştık. Bakalım nasıl bir şey olacak. :)Ekli dosyayı görüntüle 16961
Evet. Bunu ben de gördüm. Ancak paylaşılan o resimlerdeki Golf'e değil de yeni Polo'ya çok benziyor. Bence Golf tamamiyle Polo'ya benzemeyecek ve halen kendine özgü tasarım çizgilerini barındıracak. Ama ne olup olmayacağını zamanla göreceğiz. :)

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
VW Golf'ün yeni kasasının kamuflajsız görüntüleri internette paylaşılıyor.
Olması beklenen Mk8 Volkswagen Golf'ün görüntüleri:
Ekli dosyayı görüntüle 16959

Ekli dosyayı görüntüle 16958

Ekli dosyayı görüntüle 16960
Fotoğrafların alındığı Instagram hesabı: https://www.instagram.com/p/Bsv2RYjHBhk/

Otomobilin iç mekanında da yenilenme bekleniyor. Yeni teknolojilerle gelmesi beklenen araçta yarı otonom sürüş teknolojisi de beklenenler arasında. Geçtiğimiz yıl Volkswagen’in yaptığı açıklamaya dayanarak yeni Golf’ün üretiminin 2019’un Haziran ayında başlayacağı üzerinde duruluyor diyebiliriz. Yeni Golf’te, mevcut 1.0 TSI, 1.5 TSI ve 1.6 TDI gibi bilindik seçeneklere ek olarak bir hafif hibrit veya tam hibrit versiyonun geleceği de biliniyor. Yeni jenerasyonda Golf GTI ve Golf R modellerinin devam edeceği de yine biliniyor.

Yeni Mk8 Volkswagen Golf'ün imajı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu mk7.5 un sadece basit bir photoshop yapılmış hali. Yeni kasa olması mümkün değil

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Evet. Bunu ben de gördüm. Ancak paylaşılan o resimlerdeki Golf'e değil de yeni Polo'ya çok benziyor. Bence Golf tamamiyle Polo'ya benzemeyecek ve halen kendine özgü tasarım çizgilerini barındıracak. Ama ne olup olmayacağını zamanla göreceğiz. :)

b21f3da3-vw-golf-mk8-1.jpg

Daha önce Vw yeni golf için böyle bir şey paylaşmıştı. Arteon vari bir tasarım bekliyordum aslında ama bakalım nasıl olacak.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım