Bu fotografı gözünüz bir yerlerden ısırıyor değil mi? Çünkü 5 yıl önce tanıtılan 5 kapılı Bugatti konsepti Galibier’e ait. Anlaşılan o ki Bugatti’nin yeni CEO’su firmanın felsefesi ile çeliştiği için konsepte sıcak bakmayan eski patron Wolfgang Schreiber ile aynı görüşü paylaşmıyor.

Automotive News dergisine konuşan Wolfgang Duerheimer projenin hala pamuk ipliğine bağlı olduğunu ama proje ile düzenli olarak ilgileneceğini belirtti. Hala piyasaya çıkışı için tam bir onay alamamış olan konseptin 1340 bhp gücüne ve 362 km/h maksimum hıza sahip olabileceği söyleniyor.

PAYLAŞ
Önceki içerikMakyajlı 2015 Audi A6 Resmi Olarak Ortaya Çıktı
Sonraki içerikYeni Mazda MX-5 Miata Tanıtıldı
Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Bugatti eski tarifleri karıştırıyor"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
UYB2101
Üye

Konsept Bugatti gibi değil de Bentley konsepti gibi duruyor 🙂

Driver
Üye

Araba değil mübarek uzay üssü.

wpDiscuz