Chevrolet, efsaneleşmiş Camaro modelini 2015 yılında “Commemorative Edition” isminde yeni bir versiyon ile satışa çıkaracağını duyurdu.

SEMA Show’da sergilenecek olan model, 5. jenerasyon Camaro’yu ve bu jenerasyonun son yıl ki satış başarısını kutlamak amacıyla üretildi.

2LT ve 2SS modellerinin Coupe ve Convertible versiyonları temel alınarak üretilen model, kendine has 20 inch’lik jantlara, ön tampon altı spoiler’a ve 5 farklı renk ile kombinasyon oluşturacak özel bir gövde sticker’ına sahip olacak. ZL1 serisinde kullanılan arka spoiler’a ve RS paketine de sahip olacak modelde ayrıca çamurluklarda kendisini simgeleyen amblemler de yer alacak.

İç mekanda özel adrenalin kırmızı olarak adlandırılan rengin hakim olacağı araçta, kırmızı dikişli çift renkli deri koltuklar tercih edilirken, kırmızı renkli bir ön panel ve altı düz direksiyon simidi ile birlikte “Commemorative Edition” yazan kapı eşik nikelajı da yer alacak.

İlkbaharda satışa sunulacak olan “Commemorative Edition”ın ne kadarlık bir fiyata sahip olacağı piyasaya çıkmadan kısa bir süre önce açıklanacak.

 

PAYLAŞ
Önceki içerikKemer’de rüzgar gibi bir ralli geçti
Sonraki içerikÖzel üretim Porsche Panamera Exclusive
Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :”Nasıl yardımcı olabilirim?” düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz