Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ağustosta A-Serisi otoombiller için Mercedes-Benz’in kasko hizmeti olan “Yıldızım Kasko” tercih edilmesi durumunda 90.000 TL kredi oranına tam % 0,75 oranında faiz ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Bu faiz oranları ile kurumsal müşteriler 2.881 TL’den, bireysel müşteriler ise 2.938 TL’den başlayan aylık ödemelerle A-Serisi’ne sahip olabilecek.

B-Serisinde de aynı

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Ağustos ayında B-Serisi için “Yıldızım Kasko” tercih edilmesi durumunda 90.000 TL kredi oranına oldukça avantajlı olarak % 0,75 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Bu kapsamda kurumsal müşteriler 2.881 TL’den, bireysel müşteriler ise 2.938 TL’den başlayan aylık ödemelerle B-Serisi’ne sahip olabilecek. “Yıldızım Kasko” tercih edilmediğinde ise aynı kredi oranı için % 0,85 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kurumsal müşteriler 2.934 TL’den, bireysel müşteriler ise 3.000 TL’den başlayan aylık ödemelerle araca sahip olunabiliyor.

Radikal

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Kasko alırsan Mercedes indirimli"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
burakcivic
Üye

Mercedes BMW ye genel satış adedınde hep geçildi -türkiye pazarı- ama 1.6d otomatık araçlarla bile gene bu yıl geçemezse unutsun bu işi daha uzun yıllar…