AMG GT’ye ince dokunuş

German Special Customs, AMG GT'ye dikkat çekici değişiklikler uyguladı.

0
721

Mercedes araçlarına yaptığı modifiyelerle bilinen German Special Customs firması sihirli değneğini yeni AMG GT üzerinde kullandı. Standart modelden daha agresif bir görüntüye sahip olan AMG GT’nin German Special Customs tarafından ön paneli tamam değiştirilmiş. Arkada tarafında ise büyük bir spoyler ve daha spor görünen 4 kanallı egzoz çıkışı bulunan araç her gencin duvarını süsleyecek bir güzelliğe sahip.

Motorda ise herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Standart AMG GT’de bulunan 4 litre V8 motor 462 beygir (339 kW) güç üretirken, AMG GT S’de bu güç 510 beygire (375 kW) çıkıyor. Her iki modelin tork değeri ise 650 Nm (479 lb-ft).

 

PAYLAŞ
Önceki İçerik2016 Camaro California’da yakalandı
Sonraki İçerikMakyajlı Optima yolda
Umut
Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz