Audi, A3 Sportback e-tron modelinin satışına başlamasından sonra her yıl düzenli olarak yeni bir “e-tron” modelini tanıtacağını açıkladı. Yeni modeller ile alakalı ayrıntılı bilgi verilmezken Audi’nin orta ve üst segmentteki tüm araçlarında hibrit sistemini kullanılacağı gelen bilgiler arasında.

Geçtiğimiz yılın son aylarında tanıtılmış olan R8 e-tron modeli gibi tamamen elektrik gücü ile çalışabilecek araçlar üzerinde çalışmalar yapan Audi’ nin, güçlü motorlar ile birlikte yüksek kapasiteli bataryalar kullanarak bu sayede menzil ve kullanışlılık anlamındaki sorunların önüne geçeceği belirtiliyor.

PAYLAŞ
Önceki içerikAkçaağaç Şerbeti: Ford B-Max 1.6 TDCi Titanium foto galeri
Sonraki içerikBMW Laser Light ve OLED tanıtımı yaptı
Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :”Nasıl yardımcı olabilirim?” düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz