İngiltere’de ilk nesil Audi Q7 kullanan bir sürücü yakıt ikaz lambası yandığı anda arabasını üçüncü şeritte durdurdu.

Okumakta olduğunuz haber, yaklaşık üç hafta önce M25 Otoyolu’nda meydana gelen bir olayı sizlere aktarmaktadır. Bölge polisinin anlattıklarına göre, Audi’nin en bilinen modellerinden olan Q7’yi bir bayan sürücü kullanıyordu. Seyir halindeyken bir anda yanan uyarı (benzin) lambasını gören bayan, oldukça tehlikeli bir karar vererek yolun üçüncü şeridinde arabasını durdurdu. Neyse ki, herhangi bir kazanın olmaması olayın tek sevindirici tarafıydı.

Polise haber verilmesinin ardından Godstone’a bağlanan altıncı kavşak ve Sevenoaks’a bağlanan beşinci kavşak arasına gelen ekip görevlileri Q7’de teknik bir arıza olmadığını, sadece yakıtın tükendiğini söylediler.

Not: Haberde kullanılan fotoğraf temsilidir.

Kaynak : telegraph.co.uk ve quattrodaily.com

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
4
1
0
 
5
vetapexaltan camlicoşkun yılmazmotorsinanncyener07
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
vetapex
Üye
vetapex

neden hikayenin içinde gizli . hanım daha önce hep ingiliz arabası kullanmıştır. ve çok iyi bilmektedir ki kendi ülkesinin arabaları mutlaka yolda kalacaktır. daha önceden yağ ışığı yanıp yola gittiği için masraflar gözünü korkutmuştur. malum bayanların çoğu motorların yağ ile çalıştığını bilmez. akü ile çalıştığını sanırlar 🙂 neyse bu hanım ekrandaki ışıkları görünce durmasını gerektiğini öğrenmiş. ingilteredeki yollar gibi hemen yan tarafta patika bulunmadığından , bir hanım için çok yadırganmayacak şekilde yolda bırakmıştır. hatta kendine sorsanız yol çizgilerini ortalamış ve estetik bir park bile yapmış olabilir. ingilizler çalıştığı yere kadar gidip sonra taksiye binmeye alışıktır. araba zaten budur. yarı yolda… Read more »

altan camli
Üye
altan camli

yokluk görmemiş ablam napsın

coşkun yılmaz
Üye
coşkun yılmaz

Korkuyorum ya neyseki Türkiyede dibini yalatma sevdası var deponun 😀

cyener07
Üye
cyener07

Allahtan esp ışığı falan yanmamış 🙂

motorsinann
Ziyaretçi
Sinan Sarıkaya

😀 ahahhahah full yanlardı galiba