Yok artık LeBron James!

Kia yeni reklamıyla çıktı ve esnedi.

0

NBA süper starı LeBron Ferrari, Lamborghini gibi süperspor otomobiller kullanıyor olabilir ancak hayat böyle devam etmiyor, belki boyundan dolayı bu otomobilleri kullanırken bile zorluk yaşıyor olabilir ancak bu sorunu yeni Kia K900 ile aştığı bir gerçek. Kia’nın yeni reklamında James’in günlük yaşamından verilen bir kesitte koşulların onu rahat bırakmadığını görüyoruz. Kahvaltı yaparken bahçesinin temizlenmesi, oturma odasında uzanırken telefonlarının çalması, çocuklarının evde oyun oynaması onu bir türlü rahata kavuşturmuyor ta ki K900’ün koltuğuna geçip, sessizliği ve konforu bulana kadar.

İki kere NBA şampiyonluğunu kazanan James Cleveland Cavailers, ileride hücum hattında oynayan bir oyuncu olabilir ancak gerçek hayatta o da bizim gibi normal bir insan. Dört kere NBA En Değerli Oyuncu Ödülünü kazandı, NBA Finallerinde iki kere En Değerli Oyuncu (MVP) seçildi, iki kere Olimpik madalya kazandı. Bunlara ek olarak NBA tarihinde en üst sıralarda adını kazımayı başardı, gerek aldığı oyuncu puanları gerek oyun stili ile akıllarımızda her zaman kalacak. Bizler Corolla, Golf kullanırken o Ferrari kullanıyor, biz bir telefonu bile borçlu alırken onun en az iki tane telefonu var. Onun aylık kazancının onda birini yılda kazanıyoruz. Neyse daha fazla moral bozmayalım.

Kia bardağın dolu kısmına bakıyor, tüm bunları genellediğimizde öyle veya böyle benzer bir hayata sahibiz diyebiliriz. Reklamın altında yatan mesaj ise Kia’nın yeni marka mentalitesi; zarif tasarım, dengeli oranlar, ileri teknoloji. Kral 2,03 m uzunluğunda ve 113 kg olsa bile Kia’yı yeni bir sedanı ürettirmeye sevk etti.

İşte o meşhur reklam:

https://www.youtube.com/watch?v=sWt2C3LrvvM

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir