2016 Audi A6’nın IIHS tarafından düzenlenen çarpışma testi araca güvenmenizi sağlayan cinsten.

 

Akü fırlatanı için,

(bkz: baba akü komple yok)

 

16
Kimler Neler Demiş?

avatar
13
3
0
 
14
sempatikplayboyiplikcimcfly64dumbledodge34birotteau
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
iplikci
Üye
iplikci

Manken kafayı yumuşak yere çarpıyor 🙂 diyen Jetta yı üst segment sananlara selamlar. Yahu A6 testi bu. Bizim arabalarda A sütunu taş gibi çünkü yakınlık kurmuyoruz 😉 anlayan anlıyor

dumbledodge34
Üye
dumbledodge34

Bizim insanlarımızda aracın kaporta hasarı ile sağlamlığı arasında direk doğru orantı kuruyor.(kapısı uçtu, aküsü kaçtı vs.).Olaylar sadece kaporta hasarıyla ilgili olsa adamlar bünyesinde bu kadar mühendis,uzman,işin profesyoneli adamları niye çalıştırsın yoksa kaportacı hamdi ustalar, ahmet ustalar, orhan abiler şase ve podyalarda oynama var yaramaz diyip bu işi bitirirlerdi.

philosoph
Üye
philosoph

Elinizin altında internet var, böyle saçma, yanlış ve gülünç yorumlar yapmak yerine testi yapanların sitesini açsanız zaten ortada tartışılacak bir şey olmadığını göreceksiniz. Ek olarak; http://www.iihs.org/iihs/ratings/TSP-List Bir arkadaş bu linke gönderme yapmış neymiş efendim buraya girmiş ondan Mercedes C serisinden daha güvenli imiş gibi laflar etmiş. Sonra da eksi aldığı için kaderine küsüp bir yorum daha bırakmış. Peki güzel arkadaşım Volkswagen Jetta ile Mercedes C aynı sınıfta mı yer alıyor sence? Bak ne yazmışlar eşek kadar “Midsize moderately priced cars” yani ne demek? Orta fiyatlı orta büyüklükte arabalar. Kaldı ki o da mı olmadı bir de uyarı yazmışlar “Thus, a… Read more »

mcfly64
Üye
mcfly64

doğrudur üstad eğer öyle diyorsan.

unspoken
Üye
unspoken

beyler olayı yanlış anlamışsınız a6 da jetta da en iyi derece olan “good” almış burada önemli olan arabanın darbeyi emmesi ve yolculara gelecek zararı en aza indirmesi(alttaki yorumlara istinaden)

kerem61
Üye
kerem61

alman arabalarına laf atanlar..açında mazda chevrolet tarzında tenekelerın videolarını ızleyın.zavallı mazda kapıyı falan bırakıp gıdıyo.yazık.