Kurtadamlar, vampirler, canavarlar ekranlarımızdan gelip geçti, şimdi ise apokaliptik popüler medyanın yeni trendi zombiler. Yayınladığı son reklamı için Audi de tam bu temayı seçmiş.

Audi A5’in başrol oynadığı, “Mechanics” (Ustalar) adını taşıyan reklamda zombiler; anlayabileceğiniz gibi yetkili servislerde çalışmayan, kendi işletmeleri olan ustalar. Reklamın ortaya çıkış amacı Audi sahiplerini, beyinlerini değil ama ceplerini hedef alan bu “zombi”lerden uzak durmaya teşvik ederek, araçlarını yetkili servislere götürmelerini sağlamak.

Yetkili servislerin cebinizi ne kadar düşündüğü de tartışılacak bir konu olsa da, Think Berlin yapımı ve Sebastian Strasser tarafından yönetilen reklamı sadece gülmek için bile izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=yfwT7Vcyylg

PAYLAŞ
Önceki içerikYarışa da hazır, yola da
Sonraki içerikJaponların yeni hayvanıyla tanışın
Ata Aygen

1995 yılında Ankara’da doğdum, Özyeğin Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Doğduktan yalnızca üç yıl sonra otomobil modelleriyle okumayı öğrenmem, kaçınılmaz sonun habercisi gibiydi. Neredeyse doğuştan gelen bu tutkuyu biraz daha somut işlere dökme isteği de beni Otopark’a getiren şey oldu.

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum "Dikkat zombi!"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Burak Bezek
Üye

Çok fenaa aS:DAS D

DevoK
Üye

hahaha sanayi spec yapsalar ya 🙂

And
Editor

Hahahahaha sıkıysa burda yayınlasınlar bunu 😀 caraskala kaldırırlar valla adamı :))

wpDiscuz