Nisan’da gösterime girecek olan Hızlı ve Öfkeli 7’den bir sahne yayımlandı. Universal Pictures, yayımladığı bu sahneyle gösterime girecek olan filmi yeniden bizlere hatırlattı. Paul Walker’ın beklenmeyen ölümü yüzünden, filmin gösterime giriş tarihi bir sene ertelenmişti. Filmin tamamlanabilmesi için, Paul’un kardeşleri Caleb ve Cody’den yardım alınmış.

Videoda bazılarımıza abartılı gelse de takım (pardon aile) üyeleri, seyir halindeki bir uçaktan arabaları ile atlıyorlar. Metrelerce yüksekten düşerken paraşütlerini açıp yola konmaları ise bir hayli ilginç. Tyrese her ne kadar korkup, atlamak istemese de, Ludacris’in planı işe yarıyor.

Daha önce yayımlanan başka bir fragmanda da, Paul Walker’ın Nissan GTR R35 kullandığı görülüyor. Skyline GTR R34’ü kitlelere sevdiren adam olan Walker, görünüşe göre GTR sevdasından vazgeçmiyor.

Fiat Chrysler grubu, birçok modelinin serinin yedinci filminde boy göstereceğini duyurdu. Dodge’un yayımladığı reklam videosunda ise filmdeki Challenger vurgulanıyor. Filmde kullanılan diğer modeller: Dodge Charger Hellcat, Dodge Viper GTS ve Jeep Wrangler Unlimited.

Hızlı ve Öfkeli serisi, dünya çapında tutulan bir seri oldu. Sokak yarışları ile başlayan seri, giderek aksiyon ve macera tarafını öne çıkarttı. Hikayeye göre 7’inci film, serinin yayımlanan üçüncü filmi Tokyo Drift’in devamı olacak. Paul Walker’a hayranlarının veda edebilmesi için, 3 Nisan’ı beklemesi gerekiyor.

Fast and Furios 7:

Serinin diğer filmleri:

 

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Hazır mısınız?"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
R.Batuhan Ardıçoğlu
Üye

Bence çok güzel bir seri. Baştan başlayıp son seriye kadar izlerseniz konuların birbirine nasıl güzel bir şekilde bağlandığını görebilirsiniz. Serinin son filmi bence daha da muhteşem olacak.

hyuan
Üye

ilk 3 film yarıştı ondan sonra yarışla alakası kalmadı. bildiğin savaş da araba kullanan adamlara döndüler.

ultiMance
Üye

Böyle daha iyi oldu bence. Yarış da bi yere kadar.

Emre Girit
Üye

aynen katılıyorum. tokyo drift zirveydi sonra çok değişti işler.