Codemasters tarafından geliştirilen yeni F1 2015’in ekran görüntüleri yayınlandı. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yapılan F1 2015’in eski versiyonlara oranla çok daha gerçekçi olduğunu belirten oyunun yöneticisi Paul Jeal; “Eski oyunlarda sıkıntılı olan yol tutuşunu geliştirdik. Oyuncular artık hava durumu, araç mekaniği ve pist atmosferine bağlı olan değişkenleri daha iyi tecrübe edebilecek, araca daha iyi hakim olabilecek.” dedi.

Yenilenen haber sunumları ile tribünlerde ve padokta olanları daha iyi bir şekilde betimleyen F1 2015’de yeni nesil konsol (PlayStation 4 ve Xbox One) oyuncuları oyun sırasında mikrofon yardımıyla araç mühendisleriyle konuşabilecek ve değişiklikler yapabilecek. Yeni F1 2015 Haziran ayında satışa sunulacak.

PAYLAŞ
Önceki içerikSüresi kısaldı, menzili uzadı
Sonraki içerikABD’ye RS çıkarması
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Hiç olmadığı kadar gerçekçi"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
2004_E46_318i
Üye

Project Car ve F1_2015 arka,arkaya güzel olur :))

avnidal
Üye

Tam tatilde direksiyonu da alıp kastırmalık. Ramazan’da dikkat dağıtıcı. 🙂

wpDiscuz