Çok ağır kamuflajlı Fiat Linea Bursa sokaklarında fotoğraflandı.

2007’den beri üretilen model; Peugeot 301, Dacia Logan gibi düşük bütçeli otomobillerin piyasaya çıkmasıyla büyük satış rakamlarını kaybetmeye başladı. Yeni otomobilde bir sonraki Bravo’nun alt yapısı kullanılacak. O yüzden aracın ismi değişir de Bravo Sedan ismi verilirse şaşırmamak lazım. Ayrıca aracın wagon versiyonu da yapılarak Stilo MultiWagon’un başarısı hedeflenecek.

Aracın geliştirilmesi için Fiat’ın Türkiye kolu olan Tofaş’a 1 milyar Euro’luk bütçe ayrıldı ve Avrupa için olan üretimin tamamının Bursa’da yapılmasına karar verildi.

15
Kimler Neler Demiş?

avatar
12
3
0
 
14
sumutertanolurefendimHalitztrkTansu KOÇ
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
sumut
Ziyaretçi
sumut

Arkadaşlar aslen bursalıyım , Bu araç linea nın yenisi değil. Tamamen yeni çıkacak bir ürün lineadan daha üst bir segment, aracın uzaktan çekilmiş resimlerini bende görmüştüm. Tahminimce latitute ayarlarında bir araç olucak.

ertanolur
Üye
ertanolur

geçen hafta bende bursa gemlik yolunda gördüm bundan bir tane ama kamufle çok iyi. ne olduğunu hiç anlayamadım.

Halitztrk
Üye
Halitztrk

Bu arabanın kamuflajsız fotolarını çekmiş tofaşta çalışan bi akrabamız bana gösterdi ama fptoğrafları yollamadı. Sır gibi saklıyorlar diyo. Ben fotoğrafları 1 ay önce falan görmüştüm. Bu arabanın adı linea olmiycak başka bişey olucak galiba belliyse öğrenip yazarım buraya

Tansu KOÇ
Üye
Tansu KOÇ

Ne linea ne bravo bambaşka bir otomobil bu. Tamamen yeni bir altyapı ve tasarım. Biraz octavia tarzı hafif uzatılmış liftback bir yapısı da var.. Göründüğünün(yada görülebildiği kadarının )aksine tasarımı daha fazla eliptik ve oval..

Prof78
Üye
Prof78

Bursa Yalova yolunda, hatta tam tofaş fabrikasının önünde çekilmiş fotolar. Bir fotoda arka planda fabrika, bir diğerinde karşısındaki avm gözüküyor, orjinal haberi kim yapmış, nereden alınmış bilmiyorum ama italya diye iyi sallamış.

efendim
Üye
efendim

“Çok ağır kamuflajlı Fiat Linea Bursa sokaklarında fotoğraflandı.”

“… ve Avrupa için olan üretimin tamamının Bursa’da yapılmasına karar verildi.”