XE modeli daha yeni üretimde olan Jaguar, şimdi de daha düşük sınıf bir modelin üretimini düşünmeye başladı. Markanın tasarım şefi, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Düşük sınıf otomobil piyasasında büyük bir pazar şansı var. Ama oldukça rekabeti yüksek ve fiyat karmaşası olan bir sınıf.”

Şu an proje üzerinde çalıştıklarını ve araştırmalarının devam ettiğini bildiren Jaguar, teknik detay olarak sadece otomobilin önden çeker olacağını söyledi.

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "İyice düştüler"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
yselimkaya
Üye

Bizim ülkeye pek uymadı Jaguar nedense. Ne bir piyasası var ne de volvo kadar bile satışı. Güzel araba ama tr den çekilse haklı adamlar.

TolgaK
Üye

Yanlış düşünüyor olabilirim ama bana göre bazı markaların belli sınıf altında üretim yapmaması -markanın insanların kafasındaki imaj seviyesinin zedelenmemesi adına- şart. Elbette alt sınıflar daha fazla kazanç demek ama misal, benim için Jaguar sadece kaliteli ve sportifken aynı zamanda farklı ve prestijli görünmek isteyenlerin alacağı bir markadır, 320ed fiyatına bir Jaguar benim gözümde markanın imajını zedeler ki Mondeo alt yapısı – 2.0 dizelini kullanan modeli ve bu modeli alarak ucuza hava atma peşinde olan birçok insan oldu, bu da marka için eksi bir puandı benim için.

latrodects
Üye

fiyatı turkıye ıcın zaten oldukça yüksek, yani imajı oldukça üst düzeyde. Hatta o kadar yüksek ki, kimse alamıyor…!

issiz
Üye

Haklısın son zamanlarda mercedes , porsche imajını çok zedeledi bence . Jaguar’da bu yolda nasibini alır gibi .

hasancanbozkurt
Üye

Henüz çıkmamış hatta üretim bandına bile belkide girmemiş bir otomobilin sürüşü konusunda nasıl yorum yapabiliyorsun editör kardeş 😉 “Hem de sürüş keyfinden taviz vererek”

Prof78
Üye

Aracın önden çeker olarak planlandığını yazdığı için öyle bir yorum yapmış olabilir…

wpDiscuz