Giresun Offroad Kulübü organizatörlüğünde Giresun Valiliği ve Giresun Belediyesi himayelerinde 38. Uluslararası Giresun Aksu Festivali kapsamında 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde Giresun’da gerçekleştirilecek olan Karadeniz Mahalli Offroad Kupası (KAMOK) 2. ayak yarışı hazırlıkları tamamlandı.

Yöre insanının doğa sevgisi ve çevre duyarlılığıyla içiçe olduğunu tüm Türkiye’ye gösteren ve adrenalini doğadan profesyonel yarışlara taşıyan Giresun Offroad Kulübü bu yarışta, hem sporculara hem de seyircilere dolu dolu adrenalin yaşatmayı amaçlıyor.

Organizasyon ile ilgili yarışma direktörü Özcan Afacan “Çalışmalarımız sırasında desteğini esirgemeyen Giresun Valiliği ve Giresun Belediyesi başta olmak üzere Giresun Valisi sayın Hasan KARAHAN’a, Giresun Belediye Başkanı Kerim AKSU’ya, İl Emniyet Müdürü Sayın Uğur ÖZTÜRK’e, İl Sağlık Müdürü sayın Ahmet BAL’a, Orman Bölge Müdürü sayın Celal PİR’e ve yoğun ilgisi ile Giresun halkına teşekkür ederiz. Karadeniz insanının içinde var olan bitmez enerjiyi otomobil sporlarıyla buluşturmak, offroad ile doğa sevgisini yeni nesillere aktarmak için devam eden çalışmalarımızda profesyonel entegrasyonumuzu sağlayan TOSFED ve başkanı Sayın Metin ÇEKER’e de ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz. Yörenin en önemli ve uluslararası organizasyonu olan Uluslararası Giresun Aksu Festivali bünyesinde tüm dünya ile kucaklaşacağımız 23-24 Mayıs 2015 KAMOK 2. Ayak Giresun Yarışı’na tüm offroad severleri ve yöre halkını davet ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Tosfed

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir