Takipçilerimizden Can Kökbaş’ın hazırladığı inceleme videosu.

PAYLAŞ
Önceki içerikPompaya indirim
Sonraki içerikBMW 3.0 CSL Hommage konsepti
Volkan Hasköy

1995 İstanbul doğumluyum. Çocukken yan koltukta yaşadığım heyecanımı şimdilerde hem direksiyonda hem de Otopark.com ailesinde yaşıyorum.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Dacia Duster 1.5 dCİ Testi"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
enescakiroglu
Üye

test güzel olmuş ayrıca çok güzel bir noktaya değindiniz. bir aracı o aracı kullanmayan birinin yorum yapmasından çok o aracı kullanan kişilerin bunu yapması en doğru olanı. ayrıca ikinci el arabaların testleri de olmalı bu videodaki gibi.

enpisagor
Üye

Teşekkürler, Otopark.com un da desteği ile daha fazla kişiye ulaşıyor. Vakit buldukça elimden geldiği kadarı ile yeni testlerde hazırlayacağım, yine otopark.com da paylaşacağım.

reckless
Üye

Güzel bir test olmuş, yalnız 6 litreyi asla geçmiyor lafı baya iddiali olmuş. Çünkü şantiye aracı vardı bizde geçen full şantiyede kullanıldı 7,5 di ortalaması. 8 e kadar yolu var fakat normal kullanım için 5,5 6 litre diyebiliriz. Sakinde 4,5 5 e kadar düşüyor.

enpisagor
Üye

Evet genel olarak bizim kullanımımız ile genel olarak bu değerler elde edilebiliyor, farklı ortamlarda ve koşullardaki kullanma ile 8 litreye de ulaşabilir, özür dilerim, uyarınız ve yorumunuz için teşekkürler.

wpDiscuz