İstanbul Otomobil Sporları Kulübü, 2015 Türkiye Tırmanma Şampiyonası 2.ayağını 9 Mayıs Cumartesi günü yeni parkurda düzenleniyor.

Mapfre Genel Sigorta ana sponsorluğunda ve Ford Otosan, İTO, TÜYAP,  TTOK, Şile Belediyesi katkıları ile gerçekleşecek İSOK Tırmanma Yarışı, ilk kez kullanılacak olan Ovacık Köyü parkurunda gerçekleştirilecek.

9 Mayıs Cumartesi günü 10:00-12:30 saatleri arasındaki antrenman çıkışları ile başlayacak olan organizasyonda ilk start saat 14:00’da verilecek. 4.2 kilometre uzunluğundaki asfalt zeminli parkuru 3 kez geçecek olan yarışmacılar, bu çıkışların toplamında 4 ayrı kategoride klasmanı oluşturacaklar.

ralii2015 Türkiye Tırmanma Şampiyonası, İstanbul’ da sezonun ilk yarışı olması sebebi ile heyecanla beklenen organizasyona hem sporcuların, hem de sporseverlerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

PARKUR ULAŞIMI (OVACIK KÖYÜ) 

Anadolu Yakası FSM otoyolundan Çekmeköy çıkışından çıkılır. Solda BJK tesisleri, Çekmeköy, Alemdağ istikametine devam edilerek Şile otoyoluna çıkılır. Sırası ile Alemdağ kavşağı, Ömerli Kavşağı, Kömürlük, Kervansaray Kavşağı, Sahilköy Kavşağı düz geçilerek Şile istikametine devam edilir.

Şile otoyolunun bittiği ışıklı kavşaktan karşıya Ağva-Teke yönüne devam edilir. Kavşağı 150 metre geçtikten sonra sağa Ovacık-İmrendere istikametine sapılır. Yaklaşık 5,5 km sonra etabın startına ulaşılır.

tımanış2

Kaynak: tosfed

PAYLAŞ
Önceki içerikKamuflajlı ticari ipucu verdi
Sonraki içerikBu sistem çok ses getirir
Kaan HACIOĞLU

Otopark.com’la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji’nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6’sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz