Takipçimiz Can KÖKBAŞ’tan gelen bir diğer inceleme.

14
Kimler Neler Demiş?

avatar
10
4
0
 
10
mustafacemenpisagorhaqan501mdaemontheatreofdreams
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
haqan501
Üye
haqan501

6.vites 2000 devirde kaç yapıyor

enpisagor
Üye
enpisagor

85-90 km/h civarında oluyor.

mdaemon
Üye
mdaemon

konuşmalar daha doğal olursa daha ilgi çekici olabilir. Amatör ruhu seviyoruz 🙂
elinize sağlık.

enpisagor
Üye
enpisagor

Dikkate alacağız, teşekkürler

theatreofdreams
Üye
theatreofdreams

biraz fazla ağır olduysa yorumum özür dilerim amacım sizin şevkinizi kırmak bidaha test yapmayın demek değil sadece gerçekleri söylemeye çalıştım tekrardan eğer kırdıysam test yapan arkadaşları lütfen alınmayın..

enpisagor
Üye
enpisagor

Merhaba, her türlü eleştiriye açığız, dediğim gibi bunlar gelişmeye yardımcı olacaktır, daha düzen içinde ve kısa bir şekilde hazırlamaktı amaç, teşekkürler.

theatreofdreams
Üye
theatreofdreams

eyv sonuçta emek var teşekkür ederiz ama bu ne kasış?o aracı satmaya değil muhabbetine testini yapmaya çalışıosunuz…kendi aranızda da eğer böyle konuşuosanız ona bişey diyemem tanımıyorum sizi ama eminim bu şekilde diyalog kurmadığınıza,buda bize yansıyınca sizin yapmacık cümlelerinizden soğumaktan başka bişey ortaya çıkmamış.o yüzden saçma sapan bi test olmuş üzgünüm 🙂

tbd
Üye
tbd

Kardeşim ellerinize sağlık. Herkes 0 km araç testi yapmakta ama günümüz koşullarında malesef o testleri ancak ağzımızın suyu akaken izleyebiliyoruz ve izlediğimiz ile kalıyoruz. Sizin yaptığınız testleri ilgi ile izliyorum çünkü elimdeki ufak birikimim ile ne alacağıma karar verememde yardımcı olacak gibi duruyor. Eksikleriniz yok değil, eksikliğinizi amatörlüğünüze bağlıyorum. Emeğe saygı diyorum.

mustafacem
Üye
mustafacem

%100 katılıyorum söylediklerine, videoda emeği geçenlere çok teşekkürler.