Takipçilerimizden Can Kökbaş’ın hazırladığı inceleme videosu.

Kimler Neler Demiş?

19 Yorum "Volkswagen Golf VII 1.2 DSG Test"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ilhan
Üye

3- ses sistemi yetersiz ( comfortline) ses kısık açayım dediğinizde bir tık artırıyorsunuz rahatsız ediyor, kısıyorsunuz duyulmuyor, arası yok.

ilhan
Üye
Araç 1.2 gibi değil, evet 1.2 turbo motor gibi. Bu aracı kullanırken nedense Ankarada sizi sürekli sağ şeride atmak istiyorlar, siz orta veya sol şeritte kalmaya ısrar ederseniz, işte o zaman motorun gücü yakıtı kapasitesi ortaya çıkıyor. Bu araçta dikkatimi çeken ( olumlu kısımları hariç tutarsak ki zaten herkes bunları defalarca dile getirdi ve Can Kökbaş da gayet güzel anlatmış.): 1- fren sert ve yüksek hızda dozajlamasını beğenmedim. Durmayacakmış hissi ile ilk fren tepkisinden sonra daha sert frenleme ihtiyacı oluyor. 2- araç olduğundan daha hızlı gidiyormuş hissi uyandırıyor. 100-110 ile gittiğimi ve bu hızla viraja gireceğimi düşündüğüm anlarda km yi… Read more »
muratgecer
Üye

takipçi testi değil, neden editörler artık araba testi yapmıyor.

mdaemon
Üye

Eline sağlık hemşehrim güzel video 🙂
devamını bekliyoruz

enpisagor
Üye

Teşekkür ederim, çok yakında yeniler gelecek 🙂

darecell_44
Üye

Emeğinize sağlık ,bilgilendirici olmuş . Bir şey sormak istiyorum ;dsg ile manuel arasında yakıt tüketim farkı var mı ?

enpisagor
Üye

Teşekkür ederim, Ben hissedilir bir tüketim farkı göremedim, ama dsg yi genelde annemin kullandığını söylemem gerekiyor 🙂 katalog verilerine göre de zaten genel 4,9-4,8 olarak verilmiş. DSG 0.1 daha az gözüküyor.