Merakla beklenen 2017 BMW M5 Nurburgring’de gerçekleştirdiği kısa bir test esnasında casus fotoğrafçılar tarafından fotoğraflandı.

Kamuflaj işlevini gerçekten yerine getirerek resmen modelin ayrıntılarını kapatmış. Ancak buna rağmen zorda olsa farkedilen 4 egzos borusuna sahip spor egzos sistemi, yeni ön tampon ve böbrek ızgara revizyonu modelin dış görünüşündeki değişikliklerin başlıcaları. Model aynı zamanda güçlendirilmiş bir fren sistemini iç kısmında bulunduran hafif, alaşımlı jantlara sahip.

Ek ayrıntıları görmek belirttiğimiz üzre zor ancak kaputun altı için bilgi alınmış. Adeta bir canavara sahip olan M5, 4.4 litrelik V8 motoru kaputunun altında bulunduracak ve bu motor 626 beygir güç üretecek.

Buna rağmen 100 kg ağırlık kaybedecek olan model ters köşe üstüne ters köşe yapıyor. Ağırlık kaybıyla şaşırtan model sunulması kesin olmamakla birlikte opsiyonel olarak Xdrive(4 tekerlekten çekiş) sistemine sahip olacak.

 

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
YgtklchasanutTheAhmetTarhan Deniz Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
hasanut
Üye
hasanut
TheAhmet
Üye
TheAhmet

kamuflaja gerek yok ki. eskisinin bir tık “modernleşmiş” hali olacak işte. tahmin etmek zor değil.

Ygtklc
Ziyaretçi
Ygtklc

e39ile e60, e60ile f10 arasinda sadece bir tik modernlesme mi vardi da boyle bir yorum yaptiniz? Bahsi gecen marka Vag grubu bir marka degil Bmw, hatirlatirim.

Tarhan Deniz
Üye
Tarhan Deniz

Bu kadar çok gücün xdrive ile sunulması güzel bence.