Forever Kart’a özel

Sarar'da yüzde 35'e varan indirimler.

0
420

Toyota’nın sektördeki en kapsamlı sadakat programı olan “Toyota Forever Kart” uygulaması ile 240 bin aktif Toyota sahibine ulaşılırken, programın kapsamı da genişlemeye devam ediyor. Toyota Forever Kart sahipleri artık harcama limitine bakılmaksızın hazır giyim sektörünün önemli markalarından biri olan Sarar’dan da yüzde 35 oranında indirimli alışveriş yapabilecekler. Anlaşmalı Sarar mağazalarının tüm ürün gruplarında ve sezon ürünlerinde geçerli olacak indirimden sadece Toyota Forever Kart sahipleri yararlanabilecek.

Toyota markalı araçlar için geliştirilen ve araca özel bir kart olan Forever Kart ile Toyota Plazalara gelenler, yüzde 20’ye varan mekanik yedek parça, yüzde 30’a varan işçilik ve BP’de yüzde 4’e varan akaryakıt hediyesinden yararlanıyorlar. Sarar markasının programa katılması ile Toyota Forever Kart, sahiplerine büyük avantajlar sunmaya devam ediyor.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey otomobillerini en yakın Toyota Plazaya götürmek ve Toyota Forever Kart ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamak olacak. Forever kartı olmayan Toyota müşterileri ise plazalarda anında kartlarına çıkartarak, avantajlardan yararlanabilecekler.

Sarar POP

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikKüçük Dacia hızlandı
Sonraki İçerikC-MAX satışa sunuldu
Emre Simsek
İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

Yorum Yaz

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir

wpDiscuz