Opek, Mokka üzerinde bazı geliştirme ve güncellemeler yaptığını bildirmişti ve şimdi yaptığı bazı güncellemeleri gözler önüne serdi.

Bu güncellemelerden en önemlisi kaputunun altında gözüküyor. 1.6 litrelik CDTI dizel motor 110 beygir ve 300 Nm tork üretiyor. 0-100 km/s akselerasyonunu 12.5 saniyede tamamlayan modelin yakıt tüketimi ise 100 km’de 4.1 le 4.3 lt arasında belirtilmiş.

Bu motorla satışa sunulacağı belirtilen modelin fiyat etiketiyse merak konularından bir tanesi. Giriş seviyesindeki baz Opel Mokka 1.6 CDTI yakında pazara çıkacak ve 24.185 € fiyat etiketiyle alıcı bulacak.

Yeni motorun yanı sıra donanım olarak da doldurulan Mokka’nın ‘OnStar’ isminde bir sistemle satışa sunulabileceği de gelen güncellemeler arasında. Wifi Hotspot sistemiyle entegre çalışan bir sistem olduğu bilinen ‘OnStar’, halen tamamen aydınlanmadı.

Son güncelleme ise dış dörünüşte yapılmış. 2 adet yeni renk (Abalone Beyaz ve Metalik True Mavi) modelin bünyesine eklendi. ‘Black Roof Edition’ isminde bir paketi de opsiyonel olarak kullanıcılarına sunan Opel, bu paketin içeriğini parlak siyah tavan ve siyah yan aynalar olarak belirtmiş.

 

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Mokka’nın da girişi dizelden geçecek"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
meego
Üye

Niye 130 beygiri kullanmamış ki…

wpDiscuz